| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

gynekolog

 Celkem 3 názorů.
 Viki, 22 let 
  • 

gynekolog 

(21.5.2001 10:52:04)
Ahoj holky,
chystám se změnit gynekologa a moc bych prosila radu. O miminko se snažíme skoro rok a nic (jeden potrat), doktor má pořád času dost (jsem mladá, tak mám vydržet...). Můžete mi někoho doporučit?

Jsem z Prahy, díky moc.
A čím Vás vlastně začali léčit nebo co jste musely podstoupit za vyšetření, když nebylo vše v pořádku... Budu vděčná za jakoukoli radu.
Viki


 Dana, dvojčata 
  • 

Re: gynekolog 

(21.5.2001 21:14:51)
MUDr. Čepický tel. 02/3123378, 02/3124719, odborník na porodnictví a léčbu neplodnosti (nepřehlédla-li jsem něco, tak i diplomovaný v tomto oboru), sídlí na Praze 6 a my máme díky několika bleskovým vyšetřením a úspěšné léčbě dvojčátka a vím, že takových maminek tam chodilo podstatně víc. Fakt je, že jsem nikdy nepotratila, ale měla jsem tzv. anovulační cyklus. Absolvovali jsme vyšetření partnera, laparoskopii, několik ultrazvuků (má přímo v ordinaci), pár odběrů krve - ovulační testy a hormonální léčbu.
 jana 
  • 

Re: Re: gynekolog 

(22.5.2001 11:27:22)
Musím se přidat, taky chodím k Dr. Čepickému už spoustu let a nemůžu si ho vynachválit. Jestli chceš vědět víc, tak se podívej na www.levret.cz (tak se jmenuje jeho ordinace). Stránky za moc nestojí, ale potřebné informace tam najdeš.
Ahoj Jana

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.