| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Tak

 Celkem 14 názorů.
 wej,Maruš05/02,Vláďík04/04 


Tak 

(27.4.2005 20:09:51)
já jdu popřát dobrou noc:o))) Jsem asi ještě pořád utahaná z té procházky:o))))

Sev- opsala jsem si tvoje číslo na mobil ze stránek, snad platí, tak tě můžu prozvonit až budu u vašeho baráku. Myslím, že vím kde bydlíš, viděla jsem tě tam tenkrát vycházet. Ale bylo by to až někdy po dvanácté, třeba až v jednu, snad nebudeš spát. Tak mi sem napiš, jestli to takhle uděláme.
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Tak 

(27.4.2005 21:20:47)
Ahojky!

Dneska jsem byla s Péťou na očkovandu. Před měsícem byl píchat do ruky a ani nekvíkl, dneska do zadku a bulil jak pominutý, šmudla. Pak jsme byli nakoupit, teda v Globu dneska bylo totálně liduprázdno, paráda!

Ivuško, já už ty špunty nebudu potřebovat, soutěž končí tento pátek :o((. Ale děkuji za snahu, škoda, že jsi nezačala dřív.

El, vůbec nevím, jak to s mimi uděláme, Péťu jsme vědět nechtěli, u Lenky jsme měli škubání nechat si to říct, ale nakonec jsme odolali, jak to bude teď nevím. Překvapení je lákadlo stejně tak, jako vědět to. Ale já bych se stejně nezbavila nejistoty, že se dr. spletl.

Álo, jestli chceš ten Citrogrep, tak Ti ho ráda věnuju, je to všechno podobné. Možná v tom Calgelu je víc chemie, nevím. Ale kdysi pro Péťu jsem ho taky koupila bez receptu. Oni to ale mimísci všechno slupnou raz dva :o). Jestli chceš zkusit homeopatika, tak si v lékárně kup Chammomillu v potenci 15CH, je to bez receptu, jenom to možná budou muset objednat. Jsou to kuličky a dávají se do pusiny (možno rozdrtit), nesmí se na ně sahat rukama a dávat na kovovou lžičku.

Maruško, zítra budu doma, vyjma 12-12:30, to jsem ve školce, tak klidně přijď a prozvoň mě. Bydlíme u garáží ve 14. Vykouknu z okna a pak seběhnu dolů, jo? Díky moc.
 Klára s Matějem 


Přejeme krásné dobré ráno 

(28.4.2005 7:27:06)
Eliško, já mám jeden problém šachy nehraju a ani je neumím. Radši si půjdu příští týden opět huntovat tělo. ;o)

Pro ty z Vás které netuší kde jsme včera byli, tak jsme se byli podívat na hodině kickboxu. Původně jsme si tedy mysleli, že se jdeme jenom podívat. Nakonec z nás tekl pot jako kdyby bylo venku 35ºC ve stínu. Dali jsme si pěkně do těla, cvičilo se hodinu čistého času. Pro ty co chtějí zhubnout nebo zpevnit tělo je to podle mého ideální řešení. :o) Cvičit jsme byli na Rondelu a kdo by jste měli zájem tak jejich stránky včetně rozpisu cvičení najdete TADY

Alčo, údaje jsem na stránky doplnila a ještě jsem ti poslala mejlík.

Maruško, tobě jsem taky napsala co mi od Vás chybí. Pokud nechceš údaje zveřejnit stačí říct. ;o)

Až budu mít na všechny mejlíka (chybí mi Vlasinka) tak změním a rozešlu nové heslo.

Kulíšek si dneska přispal a vstával teprve před 5 minutama. Po dlouhé době vstával později než já. Kdyby mu to tak chtělo nějakou dobu vydržet ;o)

Ještě k tomu cvičení. Ŕíká se, že by se nemělo hodinu po cvičení kojit, protože některým dětičkám MM nechutná. Já jsem kojila 20 minut po cvičení a Matěj nevypadal, že by mu nechutnalo ba naopak. ;O) Každé dítko je samozřejmě jiné, napsala jsem to jen tak pro informaci.

 Eldorádka + 2 zvířata 


Hezké ránko :o) 

(28.4.2005 7:35:10)
Ty šachy byla nadsázka - já je taky nehraju. ,o) Akorát příští středu máme cvíčo miminek, takže bych toho už měla moc. :-/

Tý jo, ale na bowling bych fakt šla...šel by ještě někdo, maminy? :-)
 Klára s Matějem 


Re: Hezké ránko :o) 

(28.4.2005 7:47:18)
Eliško, pokud by se šlo na bowling tak se hlásím. Jsem pro každou špatnost ;o)

Já taky ještě nevím jak to budu mít příští týden s hlídáním. Pokud mě, ale nezačne během dneška nic bolet tak bych chtěla zkusit zítra dopoledne tu kalanetiku a kulíška mi pohlídají. :O)
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Re: Hezké ránko :o) 

(28.4.2005 7:56:30)
Sluníčkové ráno!

Téda, vidím, že jste na to vlítly pěkně zostra. No já sotva začala cvičit doma powerjógu a pojídat tabletky na očistu těla, tak jsem to musela přerušit a místo hubnutí opět nakynu :oDDD. Moje podvědomí asi špeky nechce shazovat, ale maskovat :o).

Já na bowlingu nikdy nebyla, a netuším jak moc umu je potřeba k tomu, poslat tu kouli rovně :oDDDD.
 Eldorádka + 2 zvířata 


Tak 

(28.4.2005 8:05:20)
skvělé, Kláro, už si Tě znamenám. ,o) Přidáte se ještě někdo na boulas, holky? :-) Domluvily bychom se pak, kdy vyrazíme. :o)
 Eldorádka + 2 zvířata 


Severko, 

(28.4.2005 8:07:37)
to zvládne i malé dítě ,o)....jsem viděla na jedné dráze, jak bravurně malé dítko metalo koulí. :-)) Ale teda nevím, jestli je to vhodný pro těhulky, aby sis něco nenatáhla, nějaké vazy.
Teda, "powerjoga" slyším prvně. Co to je, Ivo? Popiš mi to, prosím.
 Klára s Matějem 


Eli, 

(28.4.2005 8:18:32)
jen si tak říkám kam na ten bowling případně vyrazíme? Co si tak pamatuju všude se kouřilo. Snad kromě bowlingu pod Mariánkou, ale nevím jestli už tam jsou po povodních opět dráhy. Nebo chceš vyrazit bez dětiček?

Severko, není to vážně nic těžkého. ;O) Jen bych měla v těhu asi strach hrát abych neublížila mimískovi. To samozřejmě neznamená, že nemůžeš jít s námi a fandit ;o))
 Eldorádka + 2 zvířata 


Na boulas  

(28.4.2005 9:04:28)
asi pod Marjánu, ale nevim, jestli nám tam dětičky vydrží. :-/

Severko, není to až tak zas namáhavé, ale přeci jen - držíš v ruce kouli a ta něco váží...
Jojo, pozdrav slunci znám. :-) Tvůj popis zní lákavě - máš nějaké nákresy, knížky k tomu?
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Na boulas  

(28.4.2005 9:15:31)
Já jsem cvičila podle videa, ale jestli chceš víc info, tak tady.
 Klára s Matějem 


Re: Re: Na boulas  

(28.4.2005 9:36:58)
Ještě mě napadlo. Kdo by jste měl zájem a chuť tak o víkendu jsou v TJ Tatran (jízdárna za bývalým Baumaxem) závody. S Eliškou máme sraz v sobotu v 10,15 na zastávce u dřevařských závodů. Pokud se k nám někdo přidá budeme jen rádi. Větším dětem by se mohli koníci líbit a mimísci budou na čerstvém vzcuchu. :o) Mělo by být snad i pěkné počasí.

Ještě jeden obrázek když jsou o víkendu ty čarodějnice :O)
 Eldorádka + 2 zvířata 


Na boulas  

(28.4.2005 9:10:34)
asi pod Marjánu, ale nevim, jestli nám tam dětičky vydrží. :-/

Severko, není to až tak zas namáhavé, ale přeci jen - držíš v ruce kouli a ta něco váží...
Jojo, pozdrav slunci znám. :-) Tvůj popis zní lákavě - máš nějaké nákresy, knížky k tomu?
 Severka + P 14 + L 10 + N 8 


Re: Severko, 

(28.4.2005 8:34:12)
Ono je to až tak namáhavé? Ahá :o(. No tak bych aspoň fandila teda a okoukla to teoreticky. Pod Mariánkou je určitě otevřeno, mají tam velkou ceduli.

Powerjóga přebírá prvky z jógy, nevím, jestli Ti něco říká třeba pozdrav slunci. Je to prostě sestava nějakých cviků plynule prováděných za sebou podle rytmu dechu a to tak, že se jeden cvik neopakuje několikrát, ale z jedné pozice se přechází plynule do další., cviky se můžou různě kombinovat nejdřív na rozcvičení ty jednoduché a pak se přidávají další a další. Ne, že by se člověk nezadýchal nebo nezapotil, zvlášť, když není profík, ale není to žádné klasické hopsání typu aerobic a spol. na to já fakt nejsem, když ze mě lije pot, tohle klidné cvičení mi vyhovuje víc.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.