| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj holky

 Celkem 7 názorů.
 Veru&Honzik03&Viki12&Kubik14 


Ahoj holky 

(11.4.2005 20:20:11)
Syssi ja sem total jelen z toho ubytovani, jak rika Gaby... naposled si povidala, ze ta A4 je obsazena... takze pak se na to jeste mrkni, a dej vedet, ju ... abysem nakonec nespala na chodbě!!

Já s Veverkovic přijedem na obýdek...

TAk jsme se konečně pomalu dostávali z hnusné chřipky nebo co, dobirame mucosolvan a zyrtec a jeste cosi na noc... a dneska milostpán sebou praštil o dřevěný pražec na dvoře a už jsme ho vezli... V Motole mu sešili obočí, zčíhl neurolog a udělali RTG a nakonec prej to vypadá dobře ale musím ho každé tři hoďky budit a při příp. křečích nebo zvracení mažem zpátky...
Zitra eště s nim musim na oční
Mě z něj fakt picne... si asi v Motole předplatíme už parkoviště...

Tak já zas du... musím jít poklidit kapky od krve, co mame na schodech...

pa pa všem
 Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 


Re: Ahoj holky 

(11.4.2005 22:32:29)
Já teda nevím, Verčo, ale Vy jste v Motole víc jak doma?!?:-) Nebylo by od věci vzít v květnu sebou nějakého zdravotníka? Holky, nemáte některá aspoň nějaký základní kurs? Škoda, že nejede Maruška:-(
Jinak mu pofoukej bebinka:o)
Kuba začíná soplit, Anička má angínu, pevně doufám, že si ty nemoci vybírají teď a od května už bude klíííííd.
 Ája + 2 děti 


Re: Re: Ahoj holky 

(12.4.2005 9:18:37)
Petro, do Marušky mám sice hóóódně daleko, ale jezdila jsem na dětské tábory jako paprikantka a pak jako vedoucí, zdravotnické kurzy jsme měli povinné a každý rok se opakovaly, tak mi snad něco utkvělo v paměti :o)
Navíc mám asi nejvíc nemocný dítě, takže to co člověk okouká v nemocnici se taky občas dost dobře hodí :o)

A myslím, že není od věci zjistit, kde je nejbližší pohotovost ... zjišťovat to až v případě nouze je dosti neobratné, navíc jsme tam o víkendu, takže jestli vůbec potkáme nějaký domorodce. Věřím, že to potřebovat nebudem, ale tolik dětí dává více pravděpodobnosti, že se něco stane. Syssi, chce se ti tam ještě volat? Nebo můžem poslat mejlík, ať nám napíší, kde je nebližší pohotovost sloužící non-stop, tudíž i o víkendu.

Jinak zase srším historkama, dali k nám na pokoj maminku romku s chlapečkem, tatínek tu byl celý den a odmítal odejít, vypadnul až v půl desátý, dělali tu bugr že Honýs celej den nezavřel ani jedno oko a když konečně usnul, tak ten chlapeček celou noc brečel, budil Honýse, ten byl tak nevrlej, nevyspanej a vzteklej, že si vzteky vyrval tu sondu. Kdyby tu byl klid, tak spí celou noc a sonda sonduje. Takhle nás čeká znovu zavádění, z čehož jsem fakt unešená. Navíc mu budou rejt do nosu - jo, teď jsem si vzpomněla, když mu včera brali krev, držely ho 3 sestřičky a já a čtvrtá sestra mu brala krev. A víte co? On tu jednu držící sestřičku kousnul. Ale já je varovala, že kouše. Dobře jí tak, ona byla ta, která mě ubezpečovala, že když ho tolik lidí drží, tak nemá šanci. Lev je lev, to se nedá svítit a lvi nedávají svou kůži zadarmo :o)
 Kaja + 3 


Re: Re: Re: Ahoj holky 

(12.4.2005 14:01:18)
Dobre ji tak Ajo, mela si dat bacha, varovana byla :).
Posilam pozdravy vsem marodum, pofoukejte jim bolistky at se daji brzo do poradku, budulinci.

Syssi, klobouk dolu za organizaci, mas muj obdiv. Uz se tesim na kvete, doufam ze se vsichni marodi uzdravi a bude nas tam spousta moc :)).

 Jana+3M 


Re: Re: Re: Re: Ahoj holky 

(12.4.2005 16:23:19)
Ahoj holky,

Syssi, super, já nemám k tvému shrnutí co dodat :o))

Ájo, pokousaná sestřička mě pobavila, to bych teda do Honýse nikdy neřekla :o)) Tak to tam vydržte a hlavně ať všechny výsledky jsou O.K.

Radi, téda, to sis užila krásný den, co? Tvůj manžel je teda pozornej, klobou dolů.

Jinak se přidáváme k marodům, Mates má rýmu jak z učebnice a dneska k tomu i teplotu, holt se asi chce taky vymarodit, aby byl v květnu fit :o)))
Jo a slavíme první vědomé nočníkové úspěchy, sem tam (cca 2x denně) si sám řekne :o)) Ale mám pocit, že nás to finančně zruinuje, za odměnu totiž chodí splachovat, takže si jedno větší čůrání rozděluje do několika malých loužiček :o)))
 Petra (Kuba 2.7.,Anička,Pepík) 


Re: Re: Re: Ahoj holky 

(12.4.2005 22:56:34)
Ájo, to jsi mě teda uklidnila, že jsi tak zdravotnicky vzdělaná:-)) Tu pohotovost fakt nebude od věci zjistit, určitě ji nebudem potřebovat.
Jinak obdivuju Honýse, jak snesl na sobě ty hadičky, nerval si to všecko dolů? ..... KUba občas nesnese ani klobouk, výjimkou je helma, tu by nosil i doma:-)))
 Gaba, Christian a Sebastian 


Re: Ahoj holky 

(12.4.2005 2:27:48)

Veru co to porad Jenik vyvadi, chudera malinka, pofoukat bebisko a velikanskou pusu nasemu andelskymu kudrnaci :o)) Doufam, ze nebudete muset jet nazpatek do Motola.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.