| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Porodnice - Kolín a okolí

 Celkem 3 názorů.
 Tity 
  • 

Porodnice - Kolín a okolí 

(4.4.2001 12:04:10)
Prosím Vás, máte někdo nějaké zkušenosti s porodnicí v Kolíně? A nejen v Kolíně, ale i v okolí, kam se dá v případě porodu zajet. Lze "risknout" jet až do Prahy (1. porod, asi 60 min. autem). Co jste slyšeli od svých známých o porodnicích v této lokalitě? Mám minimum "referencí" a "vysvědčení" na www jsou pro Kolín pouze dvě. Děkuji.
 Jana, 26. týden 
  • 

Re: Porodnice - Kolín a okolí 

(4.4.2001 15:17:11)
Nemám osobní zkušenost s porodnicí v Kolíně, ale mám kamarádku, která tam rodila už 2x (před 5 lety a před 2 měsíci), a ta mi ji vřele doporučuje. Porodnice je údajně nově zrekonstruovaná, prostředí velmi pěkné, pokoje po dvou s vlastní sprchou a toaletou. Lékaři jsou prý na výborné odborné úrovni a velmi vstřícní a laskaví, stejně jako sestry. Po dobu obou pobytů tam kamarádka narazila pouze na 1 velmi nepříjemnou starší sestru. Porodnice je vybavená i na rizikové porody, takže jsou schopni na místě řešit veškeré komplikace, aniž by tě (nebo mimčo) museli převážet jinam. Kamarádka měla 3 vysoce riziková těhotenství, všechna ukončená císařským řezem, z toho 1. a 3. porod absolvovala v Kolíně a 2. v Praze u Apolináře. Její pocity: z Kolína je nadšená, z Apolináře zdrcená - už by tam v životě nešla (personál se choval hrubě, nikdo jí nic nevysvětlil, ani na její opakované dotazy; navíc ve sprše chytila bradavice). Na její popud uvažuju také o porodu v Kolíně, ale mám to z Prahy dost daleko, takže možná nakonec zvítězí bližší Brandýs nad Labem. Tobě přeju dobrou volbu :-)
 Tity 
  • 

Re: Re: Porodnice - Kolín a okolí 

(4.4.2001 15:53:00)
Jano, díky za informace. Také mám celkem dobré reference. Nechci obtěžovat, ale má Tvá kamarádka ještě konkrétní zkušenosti s konkrétními doktory? Můžeme to probrat i mailem (viz záhlaví). Mám osobní typy (váhám) mezi Dr. Dvořákem, Prim. Dr. Kestřánkem, Dr. Tichým, Dr. Bastlem. I když je hloupé zde někoho jmenovat. A zná někdo Dr. Zadražilovou z porodnice v Kutné Hoře? Díky moc.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.