| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

4.4.2001 15:17:11 Jana, 26. týden

Re: Porodnice - Kolín a okolí

Nemám osobní zkušenost s porodnicí v Kolíně, ale mám kamarádku, která tam rodila už 2x (před 5 lety a před 2 měsíci), a ta mi ji vřele doporučuje. Porodnice je údajně nově zrekonstruovaná, prostředí velmi pěkné, pokoje po dvou s vlastní sprchou a toaletou. Lékaři jsou prý na výborné odborné úrovni a velmi vstřícní a laskaví, stejně jako sestry. Po dobu obou pobytů tam kamarádka narazila pouze na 1 velmi nepříjemnou starší sestru. Porodnice je vybavená i na rizikové porody, takže jsou schopni na místě řešit veškeré komplikace, aniž by tě (nebo mimčo) museli převážet jinam. Kamarádka měla 3 vysoce riziková těhotenství, všechna ukončená císařským řezem, z toho 1. a 3. porod absolvovala v Kolíně a 2. v Praze u Apolináře. Její pocity: z Kolína je nadšená, z Apolináře zdrcená - už by tam v životě nešla (personál se choval hrubě, nikdo jí nic nevysvětlil, ani na její opakované dotazy; navíc ve sprše chytila bradavice). Na její popud uvažuju také o porodu v Kolíně, ale mám to z Prahy dost daleko, takže možná nakonec zvítězí bližší Brandýs nad Labem. Tobě přeju dobrou volbu :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Porodnice - Kolín a okolí Tity 4.4.2001 12:4
*Re: Porodnice - Kolín a okolí Jana, 26. týden 4.4.2001 15:17
**Re: Porodnice - Kolín a okolí Tity 4.4.2001 15:53

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.