| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

ranní ptáče

 Celkem 3 názorů.
 Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 


ranní ptáče 

(2.4.2005 7:48:42)
holky já jsem ranní ptáče, dnes jsem na nohou od 5 hodin, malý celou noc nespal, asi zoubky a teď jsem ho uspala tak doufám, že bude spát aspoň 2 hoďky. Dám si kafíčko a něco pouklízím, upeču a uvařím.
Dnes má být hezky tak po obědě půjdeme ven.
Vidím,že se miminkům v kočárku nelíbí, doufám jen se to časem zlepší tím jak poroste.

ty ponožky budu muset jít koupit taky. Ivi kde si je sehnala ať nemusím běhat po Kopřivnici.

Včera večer jsem si byla na chvilku se známýma sednout na pivko. Já Vám řeknu to byla paráda, jak mi to chybí, jenže za 2 hodiny už volal chlap, že nemůže malého uspat. Ach jo, tak jsem letěla domů a během chvilky spal jak zabitý. Ovšem jen na chvíli.

Tak hezký slunečný den
 Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 


Re: ranní ptáče 

(2.4.2005 10:40:23)
Reni ty ponožky jsem koupila v tom obchůdku co je v bývalé Maně (Žraloku). Rovnou jsem jí řekla jestli něco takového mají a ona mi je hned našla. Stály 45,-.Docela to tam s tím dětským rozjíždí.

Tchýně mě upozornila, že ruší ten dětský obchůdek u polikliniky a prý tam mají velké slevy. Ale ještě jsem tam nebyla. Tak nevím jestli se tam dá ještě něco slušného koupit.

Dnes v noci si z nás taky Sandra dělala legraci. V 1:00 budíček a chtěla si hrát a žádný náznak, že by chtěla ještě spát. Manža byl na mrtvici. Ráno vstával do práce, tak jsem zvědavá s jakou náladou přijde dnes domů.

Jani tak já se zas někdy stavím až nebudete doma,jo? :-)

Příští týden jsem si naplánovala udělat něco pro sebe. Jsem obědnaná na stříhání a na nehty. Potřebuji se trochu povzbudit. Jsem přecejenom ženská a nechci se cítit jen jako oslintávací prolézačka pro Sandru. Už se na to fakt těším.

Jinak jsem včera zjistila, že si naši fotku dali na své stránky v BC Kenny. Mám tam foto osušky a jak polívám Sany.

http://www.bc-kenny.cz/ht/frydek/prog_pla_ce.htm
 Ivča/Lenka/Emily 


Re: Re: ranní ptáče 

(2.4.2005 12:16:16)
Ivčo,. sranda je, že na malinké děti ty protiskluzové ponožky seženeš, ale na řádícího 2letého kluka, který každou chvíli hodí "tlamičku" na parketách se už nedělají. Bačkůrky nenosí, tak holt klouže v normálních ponožkách, docela mě to štve.

reny, co to kojení? zkusila sis ty prsa stáhnout? Bez stáhnutí to nepůjde tak rychle! Mě po pomalém odstavování Matyáška )trvalo půl roku) teklo mlíko ještě několik měsíců, zastavilo se to až hormonálními změnami skrz další těhu

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.