| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Nový Jičín

Re: ranní ptáče

Reni ty ponožky jsem koupila v tom obchůdku co je v bývalé Maně (Žraloku). Rovnou jsem jí řekla jestli něco takového mají a ona mi je hned našla. Stály 45,-.Docela to tam s tím dětským rozjíždí.

Tchýně mě upozornila, že ruší ten dětský obchůdek u polikliniky a prý tam mají velké slevy. Ale ještě jsem tam nebyla. Tak nevím jestli se tam dá ještě něco slušného koupit.

Dnes v noci si z nás taky Sandra dělala legraci. V 1:00 budíček a chtěla si hrát a žádný náznak, že by chtěla ještě spát. Manža byl na mrtvici. Ráno vstával do práce, tak jsem zvědavá s jakou náladou přijde dnes domů.

Jani tak já se zas někdy stavím až nebudete doma,jo? :-)

Příští týden jsem si naplánovala udělat něco pro sebe. Jsem obědnaná na stříhání a na nehty. Potřebuji se trochu povzbudit. Jsem přecejenom ženská a nechci se cítit jen jako oslintávací prolézačka pro Sandru. Už se na to fakt těším.

Jinak jsem včera zjistila, že si naši fotku dali na své stránky v BC Kenny. Mám tam foto osušky a jak polívám Sany.

http://www.bc-kenny.cz/ht/frydek/prog_pla_ce.htm
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
ranní ptáče Reny+Karlík 2004+Dorotka 2010 2.4.2005 7:48
*Re: ranní ptáče Ivča/Sandra+Nikolas+Alexandra 2.4.2005 10:40
**Re: ranní ptáče Ivča/Lenka/Emily 2.4.2005 12:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.