| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

bez dítěte nejsme rodina

 Celkem 1 názorů.
 Klára,34 let,bezdětná 
  • 

bez dítěte nejsme rodina 

(17.3.2001 0:06:22)
Mám za sebou právě další neúspěšný pokus o IVF a pomalu ztrácím naději.Přitom je mi jasné,že právě psychika je tu tak důležitá...
Můj partner má děti z předchozího manželství, se kterými se já nesmím stýkat,protože se tak dohodl se svojí bývalou ženou.Nesmějí k nám domů,nesmějí s námi nikam jet...Léta proti tomu marně bojuju.
Nikdy to mezi nimi nebylo takové,jaké by to mezi tátou a dětmi mělo být,protože jejich manželství přestalo fungovat už když byly malé.Naivně jsem si malovala,že budeme mít velkou rodinu a i jim bude u nás fajn...On je samozřejmě má rád a vídá se s nimi,i když nijak často..A tak jezdí na prázdniny,na hory atd. a mně je doma smutno.Pochopitelně mu ty kontakty nechci zakazovat, ale stejně přicházím na to,že mi je mnohdy tají,aby mi to nebylo líto./ Nebo aby neměl výčitky,že to takhle zařídil?/ Myslím,že kdybychom měli miminko,bylo by to všechno snažší.Možná právě proto,jak se k tomu upínám,tak to nejde.Každý rok se bojím blížících vánoc... Jestli jste někdo prožili nebo prožíváte něco podobného,tak mi o tom napište.Díky.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.