| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

hypospadie

 Celkem 2 názorů.
 Klára Kaiserová, 10měs. syn 
  • 

hypospadie 

(28.2.2001 22:11:48)
Máme syna, nyní 10měsíčního, který se narodil s hypospadií 1. stupně. V prosinci tohoto roku ho čeká operace. Jsme objednaní na dětskou chirurgii v Motole. Hledáme rodiče, kteří mají zkušenosti s podobným případem, abychom si udělali lepší představu o tom, co nás čeká (především z hlediska laika, rodiče - pečovatele). Předem děkujeme za Vaše názory, rady, informace, případně doporučení, která nemocnice je dobrá.
Klára

 Nela, synové 7 a 10 let 
  • 

Re: hypospadie 

(12.4.2001 6:50:48)
Náš syn (nyní 10 let) se taky narodil s hypospadií. V porodnici nám řekli, ať s ním zajdeme na plastickou chirurgii, tam ho odoperují a všechno bude v pořádku.První operace proběhla, když synovi byly 2 roky, další 2 v jeho 8 a 9 letech a je docela možné, že ho ještě nějaké čekají. Má problémy s pomočováním - a ty prý mohou být způsobeny právě hypospadií. Dozvěděli jsme se, že problematikou hypospadie i jejího operačního řešení by se měl zabývat především urolog a ne plastický chirurg jako to bylo v našem případě. Proto jsme objednaní k dětskému urologovi a uvidíme, jak se vyjádří on, zda bude nutná další operace.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.