| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Cvičení pro těhotné

 Celkem 7 názorů.
 Renata Miková(6.měsíc těhotenství) 
  • 

Cvičení pro těhotné 

(1.2.2000 16:37:02)
Jsem v 6. měsíci a hledám kursy cvičení i plavání pro těhotné v BRNĚ.Poradí mi někdo,prosím?
Děkuji Renata
 Iva, 8. měsíc 
  • 

Re: Cvičení pro těhotné 

(6.2.2000 20:26:23)
Ahoj, můžu z vlastní zkušenosti doporučit cvičení v Bílém domě - telefon je 05/43193719. Současně tam organizují i předporodní kurs, vede ho porodní asistentka paní Dufková a telefonní spojení na ní je 0606309142. Slyšela jsem i o cvičení, které organizuje poliklinika na Zahradníkově, ale nemám o tom bohužel bližší informace.
Ahoj, Iva.
 Irena 
  • 

Cvičení pro těhotné 

(7.2.2000 13:14:01)
Brouzdala jsem internetem a narazila jsem na tyhle dvě adresy, první je cvičení těhotných a v šestinedělí, druhá po skončení gravidity - jsou to závěrečné práce studentů-trenérů.
Třeba si z toho také něco vyberete, alespoň pár rad a tipů.
http://www.bodybuilding.cz/diplomove_prace/cviceni_tehotenstvi_a_sestinedeli/cviceni_tehotenství_a_sestinedeli.htm
http://www.bodybuilding.cz/diplomove_prace/posilovani_po_skonceni_grav/svalove_disbalance.htm
Irena
 Irena 
  • 

Cvičení pro ženy 

(9.2.2000 16:18:50)
Dneska jsem si koupila zajímavou knížku, jmenuje se Gynegymnastika, stojí 119 Kč a obsahuje soubor cviků pro zdravotní tělesnou výchovu zaměřenou na gyn. problémy, je určena ženám všech věkových kategorií, nabízí jednoduché základní rady a cviky důležité z ryze ženského hlediska pro zdraví i sex... je tam o pubertě, těhotenství, šestinedělí i klimakteriu, cviky např. proti: bolestivé menstruaci, zakloněné děloze, obtížím s udržením moči, obtížím v sexu, vazivovým bolestem, neplodnosti a zánětům.
Kamarádka má tuhle knihu doma už delší dobu a dost si jí pochvaluje - měla velice bolestivou menstruaci (doknce i omdlévala) a teď se prý díky těm cvikům dokáže natolik uvolnit, že problémy téměř nemá.
Kniha se dá zřejmě objednat na vasut@mbox.vol.cz nebo na www.trilog.cz/vasut, tel.: 02/231 93 18-19.
 Jana, Týnka 6 měsíců 
  • 

Re: Cvičení pro těhotné 

(7.2.2000 23:45:18)
Milá Renato,
chodila jsem cvičit na Zahradníkovu a pak jsem z nedostatku prostoru v tamní cvičebně (vadilo mi pokaždé se mačkat s ostatními maminkami) přešla k porodní asistentce paní Jarmile Kovaříkové. Vede cvičení s předporodními přednáškami v klubu YMCA na Kounicové (tel. k ní domů 05-44211251).
Je to zkušená porodní asistentka, přitom je mladá (má 3letého syna) a je svou prací nadšená. Pořád hledá, čím by maminky víc obohatila a co je ve světě nového. Cvičení bylo pro mně i mimi perfektní, opravdová příprava k porodu. Po každém cvičení následovala relaxace. Maminkám s obrácenou polohou dítěte dokázala p.Kovaříková jen cvičením pomoci k otočení plodu. Po každém cvičení jsme se s maminkami sesedly a povídaly si. Probíraly jsme s p.Kovaříkovou všechno možné, co si myslí o koupání v módních kyblících, co o klokankách, o různých polohách při porodu, o dokrmmování v porodnicích atd.
Po porodu nás paní Kovaříková obvolala a případně (za úhradu) navštívila a poradila. Nyní k ní chodíme s miminy, je to perfektní moct se sejít s ostatními maminkami a získat informace nebo jen tak nezávazně poklábosit.
Nejvíc jí vděčím za perfektní přednášku o kojení, to jsem jinde nezažila.
Jinak klub pro maminky na Zahradníkové se jmenuje Větrník. Slyšela jsem na něj také chválu, ale na můj vkus tam bylo příliš mnoho maminek na metr čtvereční....
Přeju Vám dobrou volbu a krásné těhotenství!
 Petra 
  • 

Re: Cvičení pro těhotné 

(22.2.2000 15:00:54)
Plavani je kazdy ctvrtek v 18.00 hodin na Ponavce v Brne, vede to slecna Cerna, deset plavani stoji 700 Kc, je potreba se tam s ni domluvit, jestli bude volne misto, ale nemel by to byt problem, je to moc fajn, doporucuji.
 Leona, ve 4 tydnu 
  • 

Re: Re: Cvičení pro těhotné 

(10.3.2000 12:59:03)
Plavání je určitě bezvadná věc, kdy
je dobré začít. Mám obavu z mozných
problémů.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.