| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

cvičí u kojení

 Celkem 3 názorů.
 Pavlína, Ondra 8 týdnů 
  • 

cvičí u kojení 

(23.1.2001 20:47:01)
Náš Ondra zdárně přestál všechny předchozí problémy s kojením ale stačil si vymyslet nový. Buď při kojení usíná, takže ho musím neustále budit, nebo při kojení "cvičí". Pokrčuje nožičky, kope s nimi, neustále hází ručkama a hlavičkou se jednou boří do prsu, podruhé se odtahuje (ale prs drží) nebo s ní vrtí ze strany na stranu. Při tom všem stačí ještě sát. Je normální, když sebou takhle mele?


 Marcela 
  • 

Re: cvičí u kojení 

(26.1.2001 11:34:34)
Pavlíno,
myslím že můžeš být v klidu. Vandě je už 8,5 měsíce a u kojení takhle cvičí od malinka. Někdy kope nohou, jindy mává rukama a jindy si se mnou hraje (chytám jí ruce pusou) a velice se baví.
Dokonce začíná vyžadovat hraní i při klasickém krmení :)
 Hana, Eda 6měsíců 
  • 

Re: cvičí u kojení 

(26.1.2001 16:55:13)
Pavlíno,
jestli je to normální, to nevím, ale náš Edík si takhle občas moc rád zacvičí taky. Začal s tím už v porodnici - šermoval ručičkama tak, že se vůbec nemohl napít. Taky jsem to nikdy u nikoho neviděla, ale vzpomněla jsem si, že v předporodním kurzu nám říkali, že takové děti se mají před kojením zabalit do plínky tak, aby měly ručičky pevně přítisklé k tělu (velká tetra plínka se přeloží napůl, miminko se položí doprostřed nejdelší strany a zavine se jako vánočka). Totéž mi poradily sestřičky v porodnici. Funguje to perfektně, ale jen do té doby, než je dítě silnější a z plínky se vykroutí, což už bude možná váš případ-nevím.
Já už jsem se s touhle "spartakiádou" už smířila a někdy se u toho docela pobavím, někdy ale mám problém našeho osmikilového "drobečka" vůbec udržet na klíně. Proč nám tohle ty děti dělají, mi zatím náš Edík neprozradil, zkus se zeptat vašeho Ondry, moc by mě to zajímalo.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.