| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kojení

26.1.2001 16:55:13 Hana, Eda 6měsíců

Re: cvičí u kojení

Pavlíno,
jestli je to normální, to nevím, ale náš Edík si takhle občas moc rád zacvičí taky. Začal s tím už v porodnici - šermoval ručičkama tak, že se vůbec nemohl napít. Taky jsem to nikdy u nikoho neviděla, ale vzpomněla jsem si, že v předporodním kurzu nám říkali, že takové děti se mají před kojením zabalit do plínky tak, aby měly ručičky pevně přítisklé k tělu (velká tetra plínka se přeloží napůl, miminko se položí doprostřed nejdelší strany a zavine se jako vánočka). Totéž mi poradily sestřičky v porodnici. Funguje to perfektně, ale jen do té doby, než je dítě silnější a z plínky se vykroutí, což už bude možná váš případ-nevím.
Já už jsem se s touhle "spartakiádou" už smířila a někdy se u toho docela pobavím, někdy ale mám problém našeho osmikilového "drobečka" vůbec udržet na klíně. Proč nám tohle ty děti dělají, mi zatím náš Edík neprozradil, zkus se zeptat vašeho Ondry, moc by mě to zajímalo.
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
cvičí u kojení Pavlína, Ondra 8 týdnů 23.1.2001 20:47
*Re: cvičí u kojení Marcela 26.1.2001 11:34
*Re: cvičí u kojení Hana, Eda 6měsíců 26.1.2001 16:55

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.