| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

O Motole

 Celkem 2 názorů.
 Lenka, 10-ti měsíční chlapeček 
  • 

O Motole 

(28.10.2000 15:29:02)
Svoje první miminko jsem rodila v Motole, a měla jsem k tomu jisté výhrady. Nelíbil se mi přístup sestřiček - z jejich chování jsem měla pocit, že je člověk stále něčím obtěžuje, přestože jsem jen potřebovala jejich odbornou pomoc, protože jsem měla potíže s kojením. Nepočítejte, že epidurální analgezii vám na požádání poskytnou. Musí být pochopitelně k dispozici anesteziolog a to vám tam nikdo nezaručí. Prostředí je sice celkem hezké, i když nemají možnost nadstandardu, což je škoda. Já bych to bývala velmi uvítala, protože jsem měla problémy s krmením a potřebovala jsem mít klid - což pro časté návštěvy paní, která se mnou sdílela pokoj nebylo možné.
Proto se asi budu rozhodovat pro jinou porodnici u příštího miminka.
 Darja, 4 týdenní mimi 
  • 

Re: O Motole 

(29.10.2000 20:37:43)
V Motole jsem rodila před čtyřmi týdny a nemohu si stěžovat. Přístup lékařů byl výborný (měla jsem komplikovaný porod a na porodním pokoji jsem se ani necítila jako v porodnici) Sestry se chovaly také příjemně (samozřejmě, že se najdou vyjímky) Měla jsem také problémy s kojením, protože se mi dostavilo mnohem později mlíko a dětské sestry se nemohly neustále shodnout, jestli mám mléka dost, nebo málo. Vše nakonec vyřešila lékařka, která mi až při propouštění definitivně potvrdila, že dokrm není nutný, že mám mléka dost. Pokoje jsou dvoulůžkové a velmi příjemné. Je pravda, že není možnost nadstandardu jednolůžka, ale dalo se to snést. Epidurální analgezii mi sami nabídli aby se usnadnil porod, ale nakonec se nepodařila zavést. S láskou vzpomínám hlavně na MUDr. Horáka a MUDr. Kavanovou, kteří mi i v těžkých chvilkách dokázali vnést do duše klid. Péče o matku i dítě je zde velmi dobrá. Znovu bych určitě rodila v Motole.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.