| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Genetické testy

29.10.2000 20:37:43 Darja, 4 týdenní mimi

Re: O Motole

V Motole jsem rodila před čtyřmi týdny a nemohu si stěžovat. Přístup lékařů byl výborný (měla jsem komplikovaný porod a na porodním pokoji jsem se ani necítila jako v porodnici) Sestry se chovaly také příjemně (samozřejmě, že se najdou vyjímky) Měla jsem také problémy s kojením, protože se mi dostavilo mnohem později mlíko a dětské sestry se nemohly neustále shodnout, jestli mám mléka dost, nebo málo. Vše nakonec vyřešila lékařka, která mi až při propouštění definitivně potvrdila, že dokrm není nutný, že mám mléka dost. Pokoje jsou dvoulůžkové a velmi příjemné. Je pravda, že není možnost nadstandardu jednolůžka, ale dalo se to snést. Epidurální analgezii mi sami nabídli aby se usnadnil porod, ale nakonec se nepodařila zavést. S láskou vzpomínám hlavně na MUDr. Horáka a MUDr. Kavanovou, kteří mi i v těžkých chvilkách dokázali vnést do duše klid. Péče o matku i dítě je zde velmi dobrá. Znovu bych určitě rodila v Motole.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
O Motole Lenka, 10-ti měsíční chlapeček 28.10.2000 15:29
*Re: O Motole Darja, 4 týdenní mimi 29.10.2000 20:37

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.