tisk-hlavicka

Ranní rozcvička

31.1.2019 Janeska 1 názor

Každé ráno by čínské základní a střední školy měly podle nařízení ministerstva školství svým žákům nabídnout 25 minutovou rozcvičku.

Každé ráno by čínské základní a střední školy měly podle nařízení ministerstva školství svým žákům nabídnout 25 minutovou rozcvičku. Jenomže jak si poradit s tím, že děti obyčejné cvičení moc nebaví a na školním dvoře není moc místa?

Ředitel základní školy Si-kuan v provincii Šan-si si s tím poradil náramně. Každé ráno předtančuje pro žáky shuffle dance, tanec, který sám objevil teprve loni. Hned sestavil zvláštní taneční tým, který propracoval taneční sestavu až do současné podoby.

Sám ředitel, ze kterého se stala mezinárodní hvězda, si ranní rozcvičku moc pochvaluje: "Všichni se na ranní rozcvičku těší a většinou jsou pak úplně nadšení do učení!"

Názory k článku (1 názorů)
Ranní rozcvička. Květa B. 2.2.2019 9:13
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Seriály

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.


Zajimavé odkazy:
  |   Jsme.cz - nový magazín o rodině, přátelství a vztazích.    Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.