| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Zařazení do společnosti

28.7.2009 12:45:52 Fialka 1 dcera

Re: Zařazení do společnosti

Ahoj,
to cos napsala téměř dokonale popisuje můj život.Rozdíl je jen v tom, že mě moje matka zrovna nemusela,protože jako nemanželskou, potom co mě odložila k prarodičům, si mě zase musela po smrti dědy vzít zpátky(babička už by na to nestačila).No, a maminka si mě teda vzala do své nové rodiny, kde byl konečně manžel a dítě na cestě, a kde pro mě rozhodně nebylo místo. Takže jsem v sedmi letech uklízela po těch dospělých, aby mě měli rádi,jenže, Popelky zkrátka existují.Dodneška potkávám sousedky,které si m občas braly na noc, když doma nikdo nebyl a já neměla klíče a pamatuju si jak o mé matce mluvily. Jinak to s tou šikanou je přesné.I s fantazií atd.
Obávám se, že většině žen tak zcela nevyhovuje mužská mentalita jako blízká.Na ty kamarádky asi nakonec dojde,iluze o mužích přejdou,jen to zařazení do společnosti... tak to se mi dodnes nepodařilo,nemám ráda ten všeobecný konzum, myslím,že pokud člověk hledá něco cenného,na tuto společnost se asi nezadaptuje. Ale třeba...
Odpovědět
Názory k dotazu (3 názorů)
Preco? Ante 3.5.2005 6:10
Re: Zařazení do společnosti Lilka 20.9.2005 0:17
Re: Zařazení do společnosti Fialka 1 dcera 28.7.2009 12:45

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.