| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Exekuce

25.3.2009 16:10:16 Lenka H.

Re: Exekuce tchýně

Exekuce jsou problém.Mám tchýni,která dělá dluhy kde se dá,neplatí je a exekutor chodí k nám. Bydlíme totiž na pozemku,který má jedno parcelní číslo.Na něm jsou 2 domy.Pop.číslo bylo jedno,ale nyní máme přiděleno do kolaudace předběžné pop.č. jiné.Stále za ni něco platíme a exekutorovi je úplně jedno,že leze k nám.Jsme majiteli obou nemovitostí.Na všechny naše věci máme doklady,ale já už mám strach i odejít na nákup,aby se tu neobjevil exekutor.Ten tvrdí,že by měla být nesvéprávná,ale paní doktorka tvrdí,že je vpořádku.Jenže dluhy už dosáhly statisíců a my potřebujem,aby už si nikde nemohla půjčit.Jediný,kdo má nervy v klidu je tchýně.Já už jsem z toho skončila u psychiatra.Poradí někdo,co mám dělat já.Prodala jsem svůj vlastní dům,který jsem měla od dětství,peníze z něho vrážím sem a přece o to teď nepřijdu.Jsem z toho zoufalá.Navíc tchýně lže,všude nás pomlouvá.Mají slušný důchod,ale 3dny po důchodu si zas chodí půjčovat a dokonce krade,což řešila i policie. Lenka
Odpovědět
Názory k dotazu (7 názorů)
Re: Exekuce Jaana2 1.6.2008 21:39
*Re: Exekuce Zuzana, Filípek 02/05+Julinka12/06 2.6.2008 12:51
**Re: Exekuce tchýně Lenka H. 25.3.2009 16:10
Re: svěření ditěte jana dvě děti 8 a 2 roky 9.6.2008 10:25
Mateřská ve výpovědi Eva - budouci prvomamina  17.12.2008 20:21
Re: Exekuce leona 29.11.2009 15:53
*Re: Exekuce mateřská Lenka a syn 9.3.2010 9:34

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.