| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nechtěné těhotenství

21.6.2008 20:35:47 witch

Re: nechtěné těhotenství

Dobrý den Petro, bohužel jsem nenašla váš email, tak vám odepisuju takto a doufám, že se k vám tato zpráva dostane.
Jak jsem psala, tak jsem to byla já kdo měl strach jestli to zvládneme s přítelem, ale teď je všechno už jinak, miminko jsem si nechala i když mí rodiče nebyli moc nadšení, ale říkali mi že mi pomůžou .. S přítelem jsme si koupili byt a nastěhovali jsme se. Začali jsme všechno zařizovat, plánovat. Ale pak nevím co se stalo, ale vykašlal se na mě. 5ekl, že na to nemá, že je to brzo ..
Takže teď jsem v bytě sama, sice jsme se dohodli a on mi finančně pomáhá, řekl, že ho nechce a nechce se sním vídat.
Takže jsem teď nato sama, mám teďka takový divný nálady, jsem pořád ufuněná a mám strach jak to zvládnu. Doufám, že ještě napíšete, protože nějaká rada nebo aspoň malinkatá podpora by se mi hodila.
Zatím nashle Emma
Odpovědět
Názory k dotazu (7 názorů)
Re: nechtěné těhotenství Petra,syn Tomáš 6 měsíců 6.5.2008 10:11
*Re: nechtěné těhotenství witch 21.6.2008 20:35
**Re: nechtěné těhotenství samanta 16.10.2009 17:36
**Re: nechtěné těhotenství máša 1.2.2010 23:55
*Re: nechtěné těhotenství Zora 9.9.2009 18:1
**Re: nechtěné těhotenství samanta 16.10.2009 17:47
Re: Nechtěné těhotenství samanta 16.10.2009 17:41

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.