| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Nárok na potrat

3.12.2007 21:43:14 Klára

Re: Nárok na potrat

Já sama mám Turnerův syndrom a necítím,že bych vedla nějak neplnohodnotný život.Je mi 24 let a jsem zdravotní sestra na operačním sále,příští rok mě čekají příjmací zkoušky na vysokou školu.Z toho můžete usoudit,že mentálně jsou na tom "turnerky" ne jinak,než alespoň průměrně.A to,že bude vás bude léčba Vaší holčičky něco stát není pravda.Veškerá léčba hormony v dětství i veškerá vyšetření hradí pojišťovna.Růstový hormon se aplikuje holčičce jen do uzavření růstových štěrbin kostry-to je zhruba kolem 16-18 let.A dále je léčba zcela jednoduchá-klasická antikoncepce,jakou užívá snad 90% žen v dnešní době.Nic víc nic míň.Budete-li mít nějaké otázky na mě můžete se obrátit na můj e-mail.
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: Nárok na potrat Michaela Fornusková 24.7.2005 14:20
Re: Nárok na potrat Klára 3.12.2007 21:43

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.