| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Přikrmování půlročního dítěte

3.5.2006 14:16:46 Hana Zadinová

Re: přikrmování půlročního dítěte

Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala na radu ohledně přikrmování. Mám 6 měsíční dcerku Klárku a začala jsem ji podávat k obědu zeleninku. Nejdříve mrkev, potom jsem přidala brambor. Moc jí to chutnalo a snědla toho dost. Problém byl v tom, že vůbec nekakala, až 6 den, potom za 4 dny. Zkusila jsem vysadit mrkev a dávám zatím jen brokolici. Tu nejdříve vůbec nechtěla, teď trochu sní. Jak mám dále pokračovat? Mám ji zkusit dát mrkev později? Nebo je to normální, že má po tak dlouhé době stolici? V noci se často budí, má bolení, tlačí. Masíruju ji bříško, cvičíme s nožičkama k bříšku, zkoušela jsem teploměr, ale nic nezabírá. Moc Vám děkuji za odpověď a přeju hezký den.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: přikrmování půlročního dítěte Hana Zadinová 3.5.2006 14:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.