| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o výběru jména

pro všechny koho zajímá výběr jména pro potomka ale i něco navíc:o)))
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33561  [Dalších 33541 >>]
If & 3♥ 3270

Re: Ahoj

24.10.2008 10:38:56
Kristy já myslím že to není málo (navíc stejně dlouho jako kdyby byla tady a spala ve své postýlce).... odpočinem si od sebe a to nám jen prospěje.... Bára je mezi dětma šťastná jak blecha a je "nabitá" a já taky... nestihnem si lézt na nervy a užíváme si se naopak mnohem víc než když jsme o sebe celý den zakopávali:o)

Jinými slovy i když tam teď bude spát, budem spolu trávit úplně stejně času jako když tam nespala;)
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 10:35:48
Já si to taky píšu, hlavně musím dát na ty dárky hned jmenovky,jinak by se mohlo stát, že babička dostane super kouzelnou hůlku.
My jsme koupily Adě, jednoduchou postel z masivu .
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 10:31:50
Ale to s ní pak budeš jen 4 a něco hodiny? Není to málo? Já se jen tak ptám, mně by to prostě bylo líto:-)

Dani, tak to začínáš docela brzo, ale asi je to rozumné, já pokaždé hledám, kam jsem ty dárky dala a tak. Ale zase bych nevěděla, co už mám apod. Obdivuju ty maminky, co si každoročně zapisují, co komu koupili a co ještě koupit mají. Já na to moc nejsem.

My teď hlavně pořád řešíme ten Markův pokoj - hledáme hlavně vhodnou postel, což je oříšek.
If & 3♥ 3270

Re: Ahoj

24.10.2008 10:13:07
Kristy jo je to lepší:o))) Bára chodí spávat kolem půl deváté až deváté;o) Vstává v šest.... a po obědě vždycky spí nejméně dvě hodiny, ale většinou i dýl... zato Kuba je nespavec:o)))
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 10:10:04
Já už dva roky mám Vánoce v pohodě, žádné velké uklízení ani vaření. Napeču trochu cukroví, Adélku baví se matlat s těstem, poklidím jako vždycky jedíné co udělám je,že umyji okna. A letos jsme se rozhodla,že i dárky nebdu balit najednou ,ale postupně.
Takže přístí týden plánuji nákup vánočního papíru a začnu.
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 10:08:27
Pokud je to pro vás lepší, tak je to bezva, že tam chce spávat. Nevěděla jsem, že chodí na tak dlouho (aspoň mně to přijde dlouho) odpoledne spát, protože se mně zdá, že chodí vcelku brzo spát i večer. Anebo mám třeba jen nespavé dítě, nevím;)
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 10:06:10
Ano, máš úplnou pravdu. Bereme to naše zdraví s velkou samozřejmostí i to, že se máme strašně dobře, oproti nemocným lidem. A je opravdu fajn, že jim takhle pomáháš. Často si říkám, že bych pro to taky měla něco dělat, ale pak se vždycky vymluvím na čas, jsem hrozná. Přitom času máme všichni stejně.
If & 3♥ 3270

Re: Ahoj

24.10.2008 10:03:12
Doháním resty když Kuba spí, ale nakukuju....

Já vánoce z pozice "matky rodiny" nějak strašně nesnáším.. ještě jsem si nezvykla na jiný způsob slavení než jsme byli doma zvyklí a navíc mě strašně nebaví ten stres kolem (uklidit, navařit, napéct, zabalit dárky..) jediné co mě opravdu na vánocích baví a těší je vymýšlení a kupování dárků a pak to "jéééééééééééé" a vykulené oči pod stromečkem..

Kristý, no mě to líto není že jí tam nechávám, jednak nám to ušetří většinou jednu cestu autem a benzín a za druhé i kdyby byla doma, tak po obídku chodí spát a budívá se mezi třetí a čtvrtou.. takhle pro ní bude jezdit buď Honza cestou z práce, když pojede nějak rozumně a nebo pro ní sjedu já už v půl třetí (to mají svačinku)... takže se vlastně toho tolik pro nás nezměnilo.. jen místo "postýlky doma" bude mít "postýlku ve školce";)
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 9:49:21
Při setkání s těmi lidmi si člověk uvědomí co má vůbec za štěstí, že je celkem zdraví a může mít děti.
Je tam i hodně mladých lidí.
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 9:43:14
Dani, tak to je moc fajn, že se s těmi lidmi scházíš. Určitě mají radost. My máme, bohužel, jednoho člena rodiny umístěného v psychiatrické léčebně a často tam bývají podobné dílny. Ale máme to tam daleko, takže se k něčemu podobnému dostanu opravdu jen nárazově. Ale vždycky z toho mám radost.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 33561  [Dalších 33541 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.