| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6714  [Dalších 6694 >>]
Fidora 73732

Re: Kloni

9.10.2008 13:34:04
Ještě jsem chtěla poděkovat všem za přáníčka:-)
Pavlína + Háňa 5/07 53101

Re: Kloni

9.10.2008 13:26:15
Beo fotky od Vendy mi připomněli Tvoje golfky. Máte podobné, ne? Jak jsi s nimi spokojená?
Pavlína + Háňa 5/07 53101

Re: Kloni

9.10.2008 13:22:48
Zdravím,
hádě spinká, manža v práci ... pohoda ~:-D.
Kakul to je nářez, dva marodi a tak dlouho. Díky za tip na jídlo, bude guláš. Hrachovku taky dělám z pytlíku, ale minule byla z předvařeného hrachu. Chtěla jsem udělat hrachovou kaši, ale dala jsem moc vody na málo hrachu ~j~. A jaká to byla dobrota.
Radko byli jste se projít u Vltavy?
Odpol jdeme se sousedkou na letadla. Tady v muzeu je volný vstup a děcka to baví. Počítám, že odpoledne zakončíme v cukrárně R^.
Hm a víc jsem zapomněla, ta moje hlava děravá.
Jdu taky kouknout Vendy na fotky.
Fidora 73732

Re: Kloni

9.10.2008 12:31:44
Tak u nnás taky polední klid. Byly jsme jako Bea v MĆ.Sluníčko teprv vykukuje, snad nad mlhou zvítězí.
Kakul, ať máš děti zdraví.
Vendy fotečky skouknu, už se těším.
Vlasy Andy konečně rostou, ale má je strašně jemný. A pořád málo:-)
raadka 49488

Re: Kloni

9.10.2008 12:22:23
Teda Kakul tvůj popis hrachovkyR^
Ale u nás to jistí pytlík!!


Májo a jak solo večery ?
Dobrý?

Koukala jsme ny fotky, Jeník už s ekrásně vyloupl!

Jo sluníčko už taky vykouklo, Štěpán chrupe, jdu vyžehlit a pak tradá ven.

včera u řeky to bylo super, normální kočárkářská dráha.
Bea111 57655

Re: Kloni

9.10.2008 12:20:07
Vendy fotky skvely...zastesklo se mi po mori...nebyla sem uz dlouho...ani mi to nechybelo a ted zaclo:/

deti v pisku a spici Maty s mouchu na bradeR^

a ty kaktusy jsou pravy?...vypada to jak u plakatu~:-D
Kakulinka,Anda12/04,Kuba05/07 49309

Re: Kloni

9.10.2008 12:08:43
Jsme doma z nákupu a vařím - nevěděla jsem rychle co tak bude guláš na 2 dny. Jarko hrachovka je jednoduchá. Já na ni kupuju předvařenej hrách v krabičce. Dám ho vařit do vody, do toho zeleninu (nastrouhanou mrkev, celer, petržel) když je hrách měkký tak přidám jíšku kterou jsem si mezitím připravila a pak ještě cca 15min provářím. Dochutím česnekem, majoránkou, dosolím. Máme k tomu rádi na kostičky opraženou housku ~;)
Bea111 57655

Re: Kloni

9.10.2008 12:07:45
dobre poledne:-)
my se vratili z MC,Vilda kvici v decaku ze nebude spat a ja si jdu za vama pokecat:-)

Piido nemoce jsou hnuj a kdyz je venku hezky,tak jeste vetsi~;((

Kakul 14dni ryma a jeste tchyne na viken..tak to bych byla primo nas....~f~

Majo u nas se to porad nikam nehlo...strihani vubec nepotrebuje...tak se mi ho nechce tahat k holici~j~

no Majo to musi byt hroznej rozdil,ty dva kminecci a pak ta naloz co dokazou ty druhy...ja uz tuhle chytla nerva,ze uz bych fakt brala ten nocnik...to co obcas Vilem vyplodi do pliny,tak to se proste neda~:-© zlaty michany kojeny vajicka~:-D

Raado tady uz je slunicko...dneska je u nas na koupalku maly festacek...tak jdeme i s detma...bude veselo:-)
irlev 29736

Re: Kloni

9.10.2008 11:21:57
Tak jsme právě uklízeli hračky, to je očistec :)

Tady byla mlha ráno, už se to vybírá. Odpolko bude krásně, doufám. Maják jde zapíjet Jeníka s kolegama, takže mě čeká další odpoledne a večer solo, tak snad bude krásně, ať to překopeme venku.
raadka 49488

Re: Kloni

9.10.2008 10:57:25
Ahoj!
My smrdíme doma, venku je šílená mlha, tak ven nejdu ani omylem!
Štěpán tu krámuje. já se snažím pouklízet, no zbytečně
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6714  [Dalších 6694 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.