| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nejvyšší soud: Kontakt rozvedeného rodiče s dítětem je možný i pomocí Facebooku

 Příspěvky 110 z 33 [Dalších 23 >>]
Irena
  • 
19.3.2013 11:22:37
Klid, myslím, že je to nějaký pán z webu stridavka, který tady provokuje.
Irena
  • 
19.3.2013 11:21:20
To myslíte vážně? Takže pokud nemám peníze na počítač, nemůžu vychovávat dítě?
lajla
  • 
18.3.2013 10:37:50
Péče o dítě není jen o penězích, dleko důležitější je zodpovědnost, láska, schopnost dát dítěti pocit bezpečí, pečovat o jeho zdraví a rozvoj.
gebča
  • 
18.3.2013 8:22:00
Stejně tak by si ti anonymní lidé mohli vykat a tím by si byli také rovni, ne?
Ráchel, 3 děti
17.3.2013 15:45:37
nojo, vykání je výrazem odstupu a neúcty, zatímco nadávání do krav je vysoce na výši ~t~~t~
Ráchel, 3 děti
17.3.2013 15:43:00
Od toho mají ve škole možnost přístupu do počítačové učebny po vyučování.
Bibi
  • 
17.3.2013 8:06:07
Martino, za mě: sbal ho už teď, na nic nečekej! Jinak skončíš na psychině. Já měla taky dost nabourané sebevědomí, protože mi ho systematicky podkopával. Holt potřeboval mít doma služku, ne manželku.
Nevímsirady
17.3.2013 8:00:50
samozřejmě to byl jenom příklad, proč tvoje teorie není použitelná v praxi. Doufám, že neděláš sociální práci, protože bys asi spoustu dětí posbírala i s celých rodin, neboť ač je to pro tebe nepochopitelné spousta rodin počítač stále nemá a ani si ho nemají z čeho pořídit a nejedná se o špatné rodiny ~a~ Ono totiž milující prostředí je více než počítač v rodině ~2~
Martina
  • 
16.3.2013 21:51:05
NO jo no, tak jako já třeba chápu , že každá maminka se snaží bránit své dítě ~6~ ~6~ , ikdyž už je dospělé. Ale zase, trochu rozumu k tomu je zapotřebí.~;)
Bibi
  • 
16.3.2013 21:18:14
U nás to dopadlo tak, že matka ho "vysvobodila" od té "satorie" (mně) a posléze ho živila. Stará zedřená ženská, která celý život tvrdě dřela v zemědělství, živila ze svého důchodu mladého zdravého chlapa. Ale co, jak si ho vychovala, tak ho měla. Už teda nežije, ale bylo mi jí i tak líto.
 Příspěvky 110 z 33 [Dalších 23 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.