| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Luxus dělá dojem

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 37 [Dalších 7 >>]
Hilly.
14.9.2012 13:26:41
Tam se platí taky hodně za ty návrháře, nápady, je to vlastně umělecké dílo.
Hilly.
14.9.2012 13:25:32
Myslím, že kvalitní značkovou módu vůbec na ostatních poznat nemusíš, pokud se o to nezajímáš.Nevšimla jsem si, že by třeba taková Victoria Beckham, nebo Michal Horáček měli na triku obřím písmem napsáno Versace, nebo něco obdobného. To dělají opravdu spíš takoví ti rychlokvašení zbohatlíci, a nebo lidé, co se snaží vzbudit dojem, že jsou majetní, ač nejsou. Pokud je někdo takto olepen logy zasvítí mi spíš varovná kontrolka, než že bych k němu překypovala sympatiemi.
kreditka
14.9.2012 13:17:14
Pokud vím světové značky šijí v Číně, na Thaiwanu, v Indii, nedělám si iluze že budou o to kvalitnější
Hilly.
14.9.2012 13:14:21
Pokud mě osloví někdo, kdo má na triku obřím písmem svítící logo "Prada", v ruce drží svým károvaným vzorem profláklou kabelku Luise Vuitton, ladící se šálou se stejným vzorem, pomyslím si, že je to povrchní malicherný blb. Nic proti neokázalé kvalitní eleganci, ale jak je někdo olepen křiklavě různými logy, přesně tak, aby si toho nikdo nemohl nepovšimnout, žádný zajímavý a vyrovnaný člověk to pravděpodobně nebude. Spíš tam vidím jakýsi mindrák a snahu zapadnout do vod, v kterých mu nepřijde zase tak běžné se pohybovat. Taky by mě zajímalo, kdo si tyto výzkumy platil, že by samotné značkové firmy, které si, v době krize, chtějí tímto zvýšit obrat? Dnes je spíše moderní do předražených hadrů neinvestovat, propaguje to i manželka prince Williama a ta by jistě měla finance na jakoukoliv předraženou módu.
susu.
14.9.2012 12:51:41
Já mám povědomí, jak by ta kabelka asi měla vypadat, ale nepoznám pravou od kopie, takže vidět s ní někoho, automaticky ji považuju za šmejd z tržnice, takže by si dotyčná stejně nepomohla.
Jája
  • 
14.9.2012 12:42:45
Pokud přijdu někam na pohovor ve značkovém oblečení, tak mne nevezmou, protože potřebujou lidi na práci a ne modely/ky. Takže všechno má své pro i proti.
14.9.2012 12:05:03
jo tak proto lidi odpárávají značky a přišívají je na neznačkové oblečení ~;).

U mě by se to minulo účinkem, protože fakt spoustu značek nepoznám. Ale je pravda, že pokud vidím někoho, kdo je pěkně oblečený, tak to na mě taky zapůsobí víc, než když je jako hadrník (což samozřejmě na druhý pohled může dopadnout úplně jinak).
Irena
  • 
14.9.2012 11:47:25
Tady je ale řeč o luxusním zboží, což kalhoty z Tesca tedy nejsou, takže souhlas že Vietnamci mohou být lepší :-)
Horama
14.9.2012 11:45:51
Přesně. Svého času jsem si nevšimla, že kamarádka nosí kabelku Louis Vuitton. ~t~
kosatka2
14.9.2012 11:20:47
no, i drahý oděv se musí umět nosit. ti všelijací pouliční pojišťováci a vnucovači tarifů - obvykle příliš dlouhé kalhoty, ušmudlané boty, nepadnoucí sako.

nebo když si někdo furt to sako přerovnává, posouvá rukávy, přetřásá se, že je evidentní, že na to není zvyklý

a pak ještě jeden typ chlapů: špičaté bílé boty, zařízlé gatě do zadku, a řetězy okolo krku. ble.

no a všeobecně styl mluvy "jsem mistr světa", přílišná žoviálnost a zdrobnělinky...
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 37 [Dalších 7 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.