| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chlad umí překonat i náš třídní

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2129 z 29 
Pawlla
3.4.2012 11:45:16
Štěpánko,to spíš jak kde,dcera si naopak na gymplu učitele pochvaluje,nároky jsou vyšší,ale přístup je lepší.Takže já osobně jsem se nic zajímavého nedozvěděla.
susu.
3.4.2012 11:32:55
Mě to teda docela překvapilo. Já se, teda za socíku na normální gympl, nijak výrazně nepřipravovala. V matice snad vůbec, v češtině něco probíhalo, ve škole v hodině, že jsme plnili úkoly z minulých přijímaček, doma samostatně nic.
A toto má být prima osmiletého gymplu, tam snad ještě toho učiva moc není. Třeťáci teď dělají vyjmenovaná slova, možná stihnou do páté třídy vzory?
štěpánkaa
3.4.2012 11:16:22
když to dítě neumí, co je na tom divného? ~d~ moji kluci to tedy nedělali každý den, ale těch diktátů jsme psali několik za týden a ještě chodili na přípravku a na zkoušky na nečisto + sem tam něco z matiky, ale to nebylo tak nutné, to jim šlo "samo". neměli sciotesty.~d~
štěpánkaa
3.4.2012 11:05:57
~d~co si z toho máš vzít? Přeci, že učitelé na tom víceletém gymlu stojí za houby a Kalousek má pravdu, když říká, že jsou nejlínější v Evropě~t~~t~
a teď vážně - ten popis učitelů na gymplu je bohužel pravdivý, taky tak některé své kolegy vidím ~d~~d~, ale mnozí jsou učenliví a již se s tak malými dětmi naučili pracovat~. na současné mojí škole převažují ti typu třídního nad těmi monotónními diktovači, naštěstí
štěpánkaa
3.4.2012 11:00:35
co je bigi?
Pawlla
3.4.2012 10:18:09
Propaganda víceletého gymnázia-jsme mírně výjmeční...~;)~8~,ale žádná zajímavá informace,nic.~d~Příprava,kterou popisuje,mi taky příjde přehnaná,učitelé podle popisu horší než na některýh základkách,zybtečný článek o ničem.~d~
connie3
3.4.2012 9:39:15
Petro, není to Bigi? To je velmi vyhlášený gympl...
susu
  • 
3.4.2012 9:00:54
Kvůli přijímačkám od prosince každý den dělat cvičení a diktát?~8~
Petra
  • 
3.4.2012 9:00:43
....z 48 se dostalo 32 to je užasne, tam kam se bude hlasit pristi rok dcera je to z 320 - 30 (loni) a to je fakt rozdil....
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2129 z 29 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.