| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Spát, spáát…

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1118 z 18 
agnes+2
25.7.2011 20:35:09
~R^
a+b+c+d
25.7.2011 20:29:14
Pamatuji si to krásné, nedělní ráno. Bylo asi 9 hodin a právě jsme se s manželem vzbudili. Přišly z dětského pokojíčku naše dcery a hlásily, že už jsou dávno vzhůru a už jsou vyčůrané, umyté, oblečené a nasnídané. Bylo jim 5 a 3 roky. Starší vyprávěla, že mladší sestře pomohla nandat zubní pastu, najít ponožky a rozdělat jogurt. Tehdy jsme si s manželem řekli, že by byla vhodná doba na změnu. A tak nás už skoro rok kope celou noc do žeber syn. A já jsem šťastná, i když ty kruhy pod očima nejdou zamaskovat!:-)
Ecim
25.7.2011 18:30:23
Krásný článek, opravdu jsem se pobavila. Máme totiž v posteli ty rostoucí vrtule hned dvě. ~:-D Občas to jeden z nás - rodičů - nevydrží a prchne spát do dětského pokoje. ~:-D A také býváme ráno často vděční za ranní televizní vysílání. ~:-D
štěpánkaa
25.7.2011 16:38:51
smutný omyl, až budeš moci spát do alelujá, tak to najednou nepůjde~d~~d~~d~
25.7.2011 15:41:09
A byli jsme čtyři v manželské posteli:táta, máma,Bžambža a Ďudík.Nějak jsme se tam vešli a spánku bylo tak poskrovnu,hlavně pro mámu,co tak různě kojila Bžambžu,Bžambžu i Ďudíka a nakonec jen Ďudíka.
Bžambža studuje jadernou fyziku,má nohu číslo 46,Ďudík jen 43.Postele mají svoje už dávno.
Ale když měli maličké nožičky a budili se v noci, byly to stejně krásné časy.I s tím nespánkem.
25.7.2011 12:40:09
Moc pěkně napsané. O dlouhých nožičkách a vrtulce v posteli bych mohla taky vyprávět... a vzheldem k tomu, že moje princezna má teprve dva roky a nějaké to mrně ještě přece jen plánujeme, tak s pořádným spánkem se můžu ještě na hodně dlouho rozloučit. :-) Ale co... ještě se v životě naspíme. :-) Díky za článek, který mi zvednul náladu v tohle pošmou:-)rném dni. :-)
susu
  • 
25.7.2011 9:07:06
Zrovna dnes to sedí. Blbě jsem spala, přeležela jsem si krk, bolela mě hlava, mám v sobě paralen a hlava mi tu padá do klávesnice. Netuším, jak to zvládnu, do konce pracovní doby.
debilcotunebyl
25.7.2011 8:33:51
Sdílím spací touhu, jako děti jsme se chechtávali mamince, že usínala u televize. Bylo to v dobách počátku reklam přímo v přestávkách v průběhu filmu. Maminka podvědomě zaregistrovala znělku reklamy, probrala se, tv vypla a vítězoslavně pravila: Do postele! A my jenom: Mamííííí ještě to neskončilo~t~ ~t~~t~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1118 z 18 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.