| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku BabyKlokánci

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 35 [Dalších 15 >>]
Pavla s Káťou a Martínkem
  • 
22.8.2010 0:35:31
Sama jsem si prošla v Podolí s našimi dvojčaty 4.5 měsíce,vím jak je potřeba věciček pro mimísky.Narozeni 26+2tt,Martínek měl jen 450gramů a 28cm ,Káťa 610gramů a 34cm.
Už jsem začala plést pro zrnka,přidala jsem se děvčatům z ručních prací na servru kam ráda nakukuji,jde to pomalu-s dvojčaty teď o prázninách moc času nezbývá,dokončeno 11souprav ponožtiček+ čepička.Moc ráda pomohu i nadále,jsem vděčná za vypiplání našich miklísků!
Linda
  • 
19.8.2010 13:51:09
Mám extremně nedonošeného chlapečka (neměl ani půl kila) a nosil v nemocnici velikost 38 (dovezeno z ciziny) a pak také věcičky na Baby Born - a to už byl dost "starý". To je docela ideální velikost na takové oddělení. Maminky tam darovaly oblečení tohoto typu, protože i když je na panenky, je docela kvalitní. Já podle toho něco šila nebo zmenšovala bodýčka po starším synovi. takže pokud je tu maminka, která si poradí se šitím, určitě na odděleních nepohrdnou kabátky a kalhotkami či dupačkami těchto a podobných velikostí. I velikost newborn se 100% hodí. My to tam nechávali a čas od času něco objednám z UK a dám jim to tam, ať mají něco nového a pěkného. Bohužel i na těchto odděleních se ale najdou maminky, které si oblečeníčko vzhledem k obtížnému shánění, odnesou domů. Vím , že jim to tam kradli i v prádelně a je jim jedno, že to mají fixem označeno.
19.8.2010 8:30:43
Jani, napiš na babyklokanci@gmail.com - pro nás to není jednorázová akce, zabýváme se tím průběžně. Takže kdykoliv by kdokoliv měl nějaký nápad, návrh - napište. Pomůžeme vám to zrealizovat.

Jsme ve spojení se všemi perinatologickými centry - zjistíme, kde je co nejdřív a nejvíc potřeba.

Většinou se shání nejenom čepičky, ale i polohovátka, malé zavinovačky, oblečení ve velikostech do 50tky, 56tky velikostí.

Jestli někomu, kdo měl malé dítko zbyly doma třeba jednorázové pleny těch nejmenších velikostí - i to se hodí.

A uvítáme i jakýkoliv jiný nápad.

Předem děkuju za každou pomoc!
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09
18.8.2010 23:00:40
Jano, máš mail.
Piškot s Piškůtky 6/04+11/09
18.8.2010 22:56:32
Jano, můžeme se domluvit, já ti dodám materiál, ty to spíchneš? Já jsem levá jak ta šavle,ale tahle kooperace by mohla fungovat.
  • 
18.8.2010 21:02:32
Teď jsem si ještě pustila tu reportáž na ČT a říkají tam, že by věcičky měly dorazit do 25. srpna. To už není moc času. Anebo lze i potom, na další předání?
  • 
18.8.2010 20:55:09
No výborně, rohatky jsou jednoduché :-) Fleece sice není úplně pružný, ale tak budou trošku volnější... Napište mi na mail a dohodneme to. Jaký mají zhruba tak obvod hlavičky nedonošeňátka, také nevím.
18.8.2010 20:39:49
A my z toho mame velkou radost, ze se na Slovensku nasi cinnosti inspirovali a mmohou takto pomahat...
Lída+2
18.8.2010 12:27:13

Střih na zavinku:

Návod na zavinku:
http://koryska.rajce.idnes.cz/Zavinovacka_pro_miminko/
Lída+2
18.8.2010 12:25:52
http://www.artmama.sk/tvorive-dielne/velka-charitativna-akcia-neonatal-sitie-pletenie?page=1
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 35 [Dalších 15 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.