| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Medvídek Pú

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1119 z 19 
Kateřina ŠMÍDOVÁ
  • 
14.12.2004 18:28:57
Je mi už 21let a do medvídka Pú jsem úplně zblázněna.Dokonce už i můj kluk si na to zvyka a začína se mu to líbit.Zdravím všechny co mají rádi Púa a jeho kamarády.čauky
jitka l. -2 dcery(2 roky a 11 let)
  • 
8.11.2004 12:24:12
U nás taky frčí medvídek pú a jsem ráda, že mladší dcera ho zbožňuje,jelikož kdyby se narodila jako kluk tak se jmenovala Kryštůfek Robin.
  • 
5.11.2004 23:29:06
Púa mám děsně rád .. a to nehledě na jeho a můj věk. Je to prostě kamarád :-) .. PU také znamená mezi mi blízkými "pacek (páček) usměváček" .. :-)
  • 
26.5.2004 14:56:22
Pú je naprosto úžasný. Často na kolejích vedeme vášnivé debaty na toto téma:) CD s jeho příběhy se pomalu ale jistě šíří i mezi dřívějšími odpůrci. A co víc- Pú je taky rak:)
Jana Hájková, studentka
  • 
24.3.2004 20:42:40
Skutečně si nemyslím, že Pú je jen pro děti. Je nás všech, všichni ho známe a máme rádi.
Rozhodně bych ale neodsuzovala ani Williamsovu knihu Pú a filosofové, která byla právě vodítkem, abych se ve svých 21 letech vrátila ke starému dobrému Púovi.
  • 
24.3.2004 19:47:46
Zdravím,
mám hrozně ráda kreslené příběhy a Medvídek Pú patří mezi ně. DVD Nejlepší dobrodružství mohu doporučit, protože Medvídek je tak roztomilý a malý a hlavně vypadá nevinně, prostě sladce. Stejně všechny zvířátka, které tady vystupují, jsou malá roztomilá a úžasně krásná. Iáček ze sebe dělá menšího truhlíka a Prasátko raději koktá. Zajíc je chrapoun a Tygr ze sebe dělákonalost sebe. A Méďa je jak největší nenajedenec.. Přiznejme si, je to krásné číst, dívat se na to, ale to že je to jako by ze skutečného života nikdo nepřipouští a asi proto to mám ráda... Ať mi je kolik mi je, prostě je to malá dokonalost =o)
Leona,děti 2, Roman 11, Vendula 2
  • 
23.9.2001 17:49:28
Medvídka Pú máme doma rovněž v oblibě. Pořídili jsme ho na kazetách, které namluvil pan Marek Eben. Skvělé!
  • 
21.2.2001 15:24:32
Tato knížka je podle mne výborná jako společné rodinné čtení. Baví se a prostřednictvím čteného textu
se vzájemně může poznávat celá rodina.
Díky za tuto rubriku, která dává rodičům možnost si uvědomit co, jak a proč je důležité si s dětmi číst.
  • 
28.2.2000 14:36:29
Plně s Vámi souhlasím.
Medvídek Pú je opravdu povídání nejen pro děti, nýbrž i pro dospělé. Pro ty možná ještě trošku víc. Děti v tomto vyprávění vidí jen pohádku o medvědovi, dospělí více vnímají poetiku a laskavost tohoto příběhu.
Knížku o Medvídkovi Pú mi rodiče koupili někdy v době mého dětství. Pamatuji se, že jsem ji nedočkavě otevřela a začala číst. Od té doby jsem ji přečetla už několikrát. A čím více se do ní vpíjím, tím více obdivu ve mně vyvolává hloupoučký medvídek, ustrašené prasátko, oslík, který vidí všude samou nepřízeň osudu a všichni ostatní.
Pan Milne, podle mého názoru, byl velmi moudrý člověk, a to, že vyprávěl tento příběh, přineslo radost nejen jeho synovi, ale i dalším generacím vděčných čtenářů. Medvídek Pú je prostě jednička. A občas mu závidím.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1119 z 19 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.