| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákup výbavy a oblečení

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 120 [Dalších 100 >>]
Eva K
  • 
29.11.2005 15:21:45
Mě říkali, že se dá koupit od 350 kč. Důležité je, aby matrace nebyla moc měkká. Dělají se i molitanové s tužším monitanem uprostřed. Taky tady maminy psali, že se dělají ochrané obaly, které můžeš vyprat, zachytí roztoče.
My doma na takových spíme a je to v pohodě. Kvalitnější a dražší jsou prý kokosové. Ale aby to už nebylo zbytečně drahé. Eva
Helle+3D
25.11.2005 18:55:03
už v téhle diskusi zazněl dotaz která matrace je lepší pro mimčo (ale odpověď jsem žádnou nenašla), mám na mysli jaký druh, jestli obyčejná molitanová nebo nějaký jiný materiál.... ??
ken-zo
  • 
24.11.2005 19:26:40
Výborná česká firma jsou Věcičky - značka ONO. Opravdu můžu s čistým svědomím doporučit, i co se týče zdravotní nezávadnosti, protože si nechávají materiály speciálně vyrábět. Mají i internetový obchod www.vecicky.cz. A v jejich kamenných obchodech jsem zatím potkala jen velice příjemné a ochotné prodavačky.
Ivana, 2 dcery
  • 
21.11.2005 22:59:16
Oznacenie vyrobkov "made in china" este neznamena, ze tovar je zly. Moje dve dcery sa narodili este pred rokom 1989 {teraz cakam tretie mimco} a vtedy bolo v obchodoch spustu tovaru s tymto oznacenim a nielen kojeneckeho. Islo o prvotriedny tovar, kvalitny, ani po niektolkych vyvarkach nestracal tvar a farbu, dokazal vydrzat velmi dlho. Bohuzial po "neznej revolucii" tento tovar zmizol z pultov nasich obchodov a zacali sme dovazat brak. V Cine sa vyraba aj nadalej kvalitny tovar, ktory si tam davaju sit svetove znacky. Mam teraz v detskej vybave zopar znackovych kuskov, ktore boli vyrobene v Cine. Ale uz po hmate je citit, ze tu ide o uplne inu bavlnu a jej spracovanie. Mate v Cechach vyhodu, ze si mozte cez internet nakupit priamo od osvedceneho vyrobcu detsky tovar. U nas nie je nic, snad iba Quelle.
Eva K
  • 
21.11.2005 10:18:46
Díky za upozornění, tomu obchodu se taky vyhýbám, považuji jejich zboží za tržnicové a to nechci, myslím, že to není zdravé i pro nealergika dospělého, natože pro človíčka malinkého.
I když zrovně včera mě kamarádka strašila, že čeští výrobci šijí z látek z Číny.. Je to hrozné, v sekáčích taky končí i to tržnicové a není tam vždy napsané, made in china. Eva
halika, 2 kluci
18.11.2005 15:18:35
ahoj, zkus se podivat na www.yourbody.cz. Jejich obleceni se prodava i v nekolika kamennych obchodech, tak se da i vyzkouset. Kostymky sice nemaj, ale maji docela hezky kalhoty a dokonce i bundy a kabaty. Hodne stesti s nakupovanim! h.
Jana
  • 
16.11.2005 8:52:44
Tady se dá najít kojenecké oblečení za výhodné ceny www.akcniceny.cz/zbozi/vyrobek_kategorie/25/.
Ivana, 2 dcery
  • 
15.11.2005 19:15:10
pozor na obchody "vsetko za 38". Su aj u nas na Slovensku. Priatelka si tam kupila podprsenku a skoro prisla o zivor. Kedze v tychto obchodoch sa pradlo neda vyskusat, tak ked prisla domov, chcela zistit, ako novy kusok sedi. Po odskusani za par minut mala prsia ako v ohni, cervene, opuchnute a bolave. Nasadila si liek proti alergickej reakcii. Do rana bola opuchnuta a cervena cela. Rozhodla sa navstivit lekara a ten jej povedal, ze mala stastie, takeho alergicke reakcie mozu skoncit velmi zle...dokonca az umrtim.
Preto ziadne oblecenie z takychto obchodov. Ja cakam tretie mimco. Objavila som skvely znackovy sekac, su tam tak nadherne veci, ze lutujem, ze som kupila aj nove. Doslova "za babku".
Zavidim Vam, v Cechach mate viac vyrobkov pre mimca, na Slovensku cez internet sa predava len pouzity tovar.Boli sme pozriet v Zline a nakupila som.
Ivana, 2 dcery
  • 
15.11.2005 19:14:04
pozor na obchody "vsetko za 38". Su aj u nas na Slovensku. Priatelka si tam kupila podprsenku a skoro prisla o zivor. Kedze v tychto obchodoch sa pradlo neda vyskusat, tak ked prisla domov, chcela zistit, ako novy kusok sedi. Po odskusani za par minut mala prsia ako v ohni, cervene, opuchnute a bolave. Nasadila si liek proti alergickej reakcii. Do rana bola opuchnuta a cervena cela. Rozhodla sa navstivit lekara a ten jej povedal, ze mala stastie, takeho alergicke reakcie mozu skoncit velmi zle...dokonca az umrtim.
Preto ziadne oblecenie z takychto obchodov. Ja cakam tretie mimco. Objavila som skvely znackovy sekac, su tam tak nadherne veci, ze lutujem, ze som kupila aj nove. Doslova "za babku".
Zavidim Vam, v Cechach mate viac vyrobkov pre mimca, na Slovensku cez internet sa predava len pouzity tovar.Boli sme pozriet v Zline a nakupila som.
smetk,10+4tt
  • 
15.11.2005 11:12:57
Ahojky, podívej se na www.lave.cz
Já si u nich ted koupila super manžestrovou laclovou sukni, kt se dá nosit od začátu těhotenství až do konce. Dá se u nich objednávat přes net,ale mají i kamenný obchůdek v Praze na karláku, mají tam adresu a mapičku, kd eto najdeš. Je tam super paní, kt poradí. Je to český výrobce a používá kvalitní materiály. Zkus to. Já tam byla minulý týdne a mají tam opravdu moc pěkné věci. tak třeba tam něco na sebe objevíš.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 120 [Dalších 100 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.