| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jdete k zápisu? Jaké jsou dnešní vzdělávací programy?

 Příspěvky 110 z 39 [Dalších 29 >>]
25.3.2011 21:28:03
Dobrý den, přiďte k nám. Založili jsme novou základní školu na metru Černý Most a máme ještě 3 volná místa. Je to báječná příležitost, máme dvě mladé a milé paní učitelky, každou na část výuky, dobrý a zábavný program a nejvíc 10 dětí ve třídě. Zápis zatím probíhá - www.prorodinu.cz/skola.
Lenka Nová, 2 děti
  • 
12.12.2009 23:07:45
Hlavně ne ZŠ Klíček, Praha 4. Přizpůsobena hlavně na nepřizpůsobivé žáky , agresivní chování je normou. Největší lump terorizující děti je syn vychvatelky z družiny, takže se nic neřeší, vše se zamete pod koberec a když budete na vedení požadovat pomoc, nejen že se jí nedočkáte, ale matka zde zaměstnaná jako družinářka nevynechá sebemenší příležitost se Vám vozit po dítěti a deptat jej. Utekli jsme po jednom roce a i to bylo pozdě. Šikana, násilí, lži a manipulace od pedagogického pracovníka. A za to všechno se zde ještě platí školné.
Líza
7.2.2009 5:21:27
Nebo přímo na stránkách české školní inspekce: http://www.csicr.cz/index.aspx?Lang=1§ion=14&theme=6&schema=main_template
Dita K., 2 ditka, 5,5 a 3 roky
  • 
7.2.2009 0:12:02
Dobry den,

Najdete je na strankach ministerstva, v sekci "Rodic" (horni lista), pod titulem Inspekcni zpravy Ceske skolni inspekce (zhruba uprostred objevivsi se stranky).

http://www.msmt.cz/rodic

Hezky den!
učitel zš
  • 
21.3.2008 19:36:26
Zkusil bych to tady:
http://csicr.cz
Marketa
  • 
30.10.2007 23:21:15
Můj názor je, že dí´těti nic neuteče. Až bude ve škole, skončí mu takové to opravdové bezstarostné dětství. to bychom jim neměli zkracovat.
22.1.2007 18:49:26
David si to nechá takhle vysvětlit, možná, kdybych viděla, že ho to fakt rrápí a neumí to hodit za hlavu, šla bych za tou učitelkou.....
Jenže takovýhle věci se fakt budou stávat, i když se mi to nelíbí..A já bych chtěla, aby se s tím nějak uměl poprat sám, pokud to půjde..
Tak mi občas s něčím přijde, někdy mám chuť v první chvíli vyskočit a běžet za tou dotyčnou hned, obzvlášť, když se dozvím, že mu třeba někdo dospělej řek něco sarkasticky, ironicky, v domnění, že to nebude chápat, to pěním...
Elennn
22.1.2007 18:34:43
Jasně, já s tebou taky souhlasím, že je třeba je připravit taky na to, že se k nim někdy všichni slušně chovat nebudou. Stalo se to poprvé, tak podruhé už to možná nebude tak prožívat.
22.1.2007 18:11:06
Ellen, já to chápu, taky tak Davida vychovávám a taky by mě učitelka naštvala...Jenže zároveň ho už učím trochu nadhledu, už je toho schopen, už klidně může vědět, že spousta lidí se prostě někdy nebo i stále nechová tak, jak by to mělo být, a dokonce ani ta paní učitelka ne..Měla by, má jít příkladem, ale zkrátka to tak není..
Většinou pak Davidovi v podobném případě trochu spiklenecky vysvětlím, že si z toho nemá nic dělat, má si dát větší pozor a že to, co paní učitelka řekla, udělala, byla blbost...
Já fakt nevím, jestli dělám správně, můžu si to u něj dovolit, většinou se uklidní, někdy i zavrtí hlavou a řekne: "ty jo, mami, ale teda že se trochu nad sebou nezamyslí..."
Ehmm, možná je fakt ještě moc brzy na takovou výchovu, ale trochu jim to ten život usnadní, přijdou horší věci...
Lída+2
22.1.2007 15:45:49
Elennn souhlasím s tím co píšeš.
Evidentně máš doma něco jako já Luka. TAkže vím o čem píšeš.
 Příspěvky 110 z 39 [Dalších 29 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.