| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Náš cvrček 7 měsíců

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1115 z 15 
7.11.2001 23:11:19
Určitě piš i když Tě to stojí velkou námahu. Máme všechny možnost porovnávat(což se nemá, ale baví nás to).Inspirovalo mě to k doplnění deníčku- člověk strašně rychle zapomene.
7.11.2001 22:40:01
Petro, určitě pište dál, náš Kuba je sice starší než Tomášek. ale i tak mě moc potěší a pomůže, když si můžu přečíst, jak to jde jinde. Napriklad Kuba odmítá jíst polévky. pokud budeš mít trochu času, zajímalo by mě, jak tu polévku děláš. Já jsem mu dělala klasicky mrkev, petržel a brambory-rozmixovaný, ale jedl to asi jen měsíc a od té doby odmítá cokoliv, v čem cejtí mrkev.
Taky vím, že tvé povídání pomáhá maminkám menších prcků, maminkám v očekávání a dokonce i maminkám , které se teprve těší. Já jsem takhle hltala povídání Káči Skokanové
Zdenina, vdaná
  • 
6.11.2001 9:37:27
Ahoj Petro, jen piš dál. Snažíme se s manželem o miminko v takovýchto krásných článcích získáváme inspiraci pro to, co nás čeká. A moc se na to těšíme. Takže jen houšť a větší kapky :-))
Ahoj Zdenina
Hanka, 30.týden
  • 
6.11.2001 7:14:52
Ahoj Petro,
určitě v povídání o cvrčkovi pokračuj, ráda si počtu o tom, co mě za chvilku čeká:-)
Přeji Vám hezký den,Hanča
5.11.2001 21:09:41
Ahoj všichni, chtěla bych Vás poprosit o Váš názor na naše povídání. Nevíme zda psát dál nebo ne. Děkujeme Petra a Tomášek
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1115 z 15 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.