| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak vybírat pro dítě jméno

 Příspěvky 110 z 109 [Dalších 99 >>]
Konzerva
6.1.2023 13:56:51
"Moje dcera je Paruša, její sestřenice Parisa a Parmis"

Tak Paruše je pro mě nejhorší varianta. Zní to jak Marfuša. Jsem holt odkojena Mrazíkem. MLADŠÍ generaci už to možná tak nepřijde.

Parisa nic moc ale ještě to jde.

Parmis mi připadá jak zkratka pro parmazán.

Nevadí mi Paris. Ale pokud k tomu jde příjmení. Paris Hilton, Paris Black, Paris Gordon, je v pořádku. Paris Nováková, Paris Nejezchlebová mi přijde divné.

Nepíšu to jako objektivní zhodnocení těch jmen, jen můj subjektivní pocit z nich. ~3~
3 sestřenice
  • 
11.12.2022 19:38:00
Moje dcera je Paruša, její sestřenice Parisa a Parmis.
Všechna jejich jména se nám moc líbí.
3.1.2014 10:51:36
Moje sestřenka před pár dny porodila třetí dítě syna. Jinak dávají dost neobvyklá jména, protože momentálně žijí v USA u matky jejího muže. 1. dcerka se narodila v ČR a pojmenovali ji Leontýna Calista, druhá se taky narodila v ČR a jmenuje se Amélie Colette, chlapec se narodil na Silvestra a dostal jméno Maxmilián Casper. Prostě Kašpar :-D
Dee Dee+2 kluci
8.8.2013 20:24:47
~:-D

Přesně, kdo dá jméno Karel, tak prohraje~:-D

Přitom kolik znáte Tadeášů, Tobiášů, Maxů, Nel, Emiček, Sofií? Já asi trilión! Kolik znáte nově narozených Janiček, nebo Františků? Já Jano ždánou a Frantíka jednoho a dali ho super vzdělaní a úspěšní rodiče.

Zaté prodavačka u ná sv Penny má se skladníkem Saskii a Sue Elin~:-D
  • 
22.6.2010 12:37:00
Ahoj
My máme Honzínčka dává se často ale přes to je to moc hezké jméno. Ted by jsme chtěli druhé mimčo a jméno mám vybráno bud Dominika naebo Dominiku. Přijde mi v kalrndáři nejhezčí.. ~s~~;((
Lenka, 0
  • 
24.2.2010 10:02:36
bože můj, kdo to kdy viděl :D :D to se mi zdá Henri a Jindra...nebo rovnou Josef a Pepa, Jan a Honza :D :D takový úlet, asi by sestra uvažovala o nějakém vyšetření :D
22.2.2010 18:31:10
Larisa je taky deka. ~;)
22.2.2010 18:28:05
Larisa je jmeno mesta v Recku, tady bydlime..jinak prvni holcicka (2roky) se jmenuje Hanah a druha (7mesicu) se jmenuje Keavi (arabske jmeno).
5.1.2010 8:52:45
Ještě dodávám, že i po několika letech jsme se zatím nesetkali s žádnou negativní reakcí. Možná tak ze strany dospělých s otázkou, jestli jsme to nepřehnali ~j~ ale vůči Bekynce ne. Jo, a zdrobněliny: Beky, Bekynka, Bekýsek... (Jen se všichni ptají, jestli to není Betynka, myslí si, že se přeslechli)
Stále si myslím, že jsme vybrali krásné jméno, a stále se mi moc líbí ~g~
Veronika Polosková
  • 
24.9.2009 19:27:21
:-)Natálie nebo Valérie je super..:-)
 Příspěvky 110 z 109 [Dalších 99 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.