| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mám malé dítě a jsem s ním doma na rodičovské

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1114 z 14 
Filip Tesař
22.3.2019 8:25:25
Ale i ty tu přece ze sebe děláš ještě větší slepici, než ve skutečnosti asi jseš...? :-)
Bobo
  • 
21.3.2019 16:34:15
Kdo podobné přiblblé články vymýšlí? Někdo z pochybné Linky bezpečí, nebo nějaký pisálek? Z ženských dělají ještě větší slepice než ve skutečnosti jsou.
LindaN
21.3.2019 15:21:27
kopnúť do zadku toho blba, ktorý si nevie odniesť oblek do čistiarne sám, ktorý mi namiesto toho aby mi život uľahčoval tak mi ho komplikuje takýmito blbosťami ktoré zvládne aj sám. Takisto aj ísť po robote nakúpiť. Nie je v robote 16 hodín aby to nezvládol.
luthienka
21.3.2019 14:37:59
Tak to Ja jsem na psychiatra zralá z práce. Radši bych byla na mateřské pořad:-)
Rozhodne to chce podnikat něco pro sebe už od porodu. Pro me bylo příjemné i jet sama natankovat a dat si u pumpy kafe😀
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1114 z 14 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.