| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se kojí v parlamentu

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 56 [Dalších 36 >>]
11.5.2017 15:19:16
Jo, třeba na hlasování. To se stalo mě, i když ne v parlamentu. Kojila jsem dítě a mezitím odhlasovali něco, kde šlo o každej hlas. Už nikdy jsem s tím klubem nechtěla mít nic společnýho, protože tohle je opravdu k blití.
11.5.2017 15:18:08
Kojení mi nikdy nepřišlo jako klidná, nebo nějak výjimečná chvilka. Byla to chvilka, kdy jsem mohla něco dojednat, prtože dítě mlčelo, sálo a nikam neprchalo :)
kreditka
11.5.2017 14:37:58
Tak se má na práci na chvilku vybodnout a věnovat se dítěti těch 15 minut než by odkojila by to bez ní v parlamentu vydržely
kreditka
11.5.2017 14:36:11
Kojila jsem své děti 4 roky, když jsi tak zvědavá, přesto pokud chtěla paní poslankyně do práce měla si najmout chůvu, která by byla s dítětem v předsálí a matka k němu mohla zaskočit v případě potřeby. Nebo mohla mléko odstříkat. Ono v tomto případu jde spíš o exhibici o nic jiného
kreditka
11.5.2017 14:27:01
Mě by to i v tom parlamentu vadilo, nejsem proto nechat dítě řvát, ale kojit se má v soukromí, každý není zvědavý na kojící ženu - podotýkám předem že jsem své děti kojila dohromady 4 roky
Pepička
  • 
11.5.2017 14:19:53
U automatického soustruhu nikoli pořád. Taky může kojit v přestávkách, kdy automat pracuje, ne? Nebo to máme chápat jako volání po návratu žen hned po porodu do práce? Žena traktoristka taky přece může kojit, řízení traktoru při orání brázdy tady nevyžaduje mozkovou kapacitu a nejsou k tomu třeba obě ruce.
Markéta, kluci 15 a 8
  • 
11.5.2017 14:15:06
Katko, oba kluky jsem kojila, prvního devět měsíců, druhého asi rok a půl. Žádné skryté trauma nemám, vadí mi exhibice v parlamentu. To je celé. Se souběhem kojením a práce mám zkušenosti, vím, že to jde i bez toho, abych při jednání s pracovními partnery kojila.
katka a 3
11.5.2017 13:47:10
Kojení patří především do těch chvil, kdy ho dítě potřebuje, nikoliv kdy se matce zrovna hodí.
Konzerva
11.5.2017 13:40:27
Pokud něco řeším s kolegou nebo se zákazníkem, tak se práci věnuji na 100%. Jde-li o práci intelektuální, v kanceláři, tak se tam dají dělat přestávky. A právě o tom jsem psala, že kojení patří do těch přestávek nebo chvil, kdy pracuji sama, ne tam, kde se věnuji někomu jinému.
Filip Tesař
11.5.2017 13:16:40
Já už vidím, jak se kdokoli svý práci věnuje na 100 %, pardon. Ono je to možný, ale nedá se to dlouho vydržet.

Kojit při projevu nezbytný není, póza v tom asi byla, ale zase kdoví, jestli osobní, jestli se chtěla jen zviditelnit, nebo jestli chtěla dát najevo, že kojení je normální. První případ je pozórství, pokud to byl ten druhej případ, nemám nic proti, lidi jsou přirozeně nastavený na tenhle způsob vnímání, na upozorňování příkladem.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 56 [Dalších 36 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.