| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bude zakázáno kouření v autě s dětmi?

 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]
Hanina
  • 
10.10.2016 8:40:32
Ja vím, že to není jedno, ale jak ho přesvědčíš, aby si dobrovolně neničil zdraví? On ti na to žekne něco ve smyslu, že to má pod kontrolou a že jeho se to netýká? Jenže týká.
Markéta
9.10.2016 20:39:10
Pres to, ze tvuj ex chlastal, si nemyslim, ze je jedno, kdyz diteti umre tata.
Hanina
  • 
9.10.2016 9:03:00
Ex chlastal. Dneska je v plném invalidním důchodu, tělo zhuntovaný, mozek v loji, na hranici svéprávnosti. Je mu 58, je v domě s pečovatelskou službou. Taky si děti takového otce nezaslouží, ale on si tu cestu vybral dobrovolně.
Můj příbuzný silně hulil celý život, zemřel v 60. Taky si to vybral dobrovolně.

Jo, může se stát, že se mi třeba něco stane. Ale chlastat, hulit, fetovat - to přece nemusím. Pokud ano, nesu následky svých činů. Problem, je v tom, že někdy ty následky nese úplně někdo jiný, ten, kdo do toho spadnul nevinně.
Marketa, kluci 14 a 8
  • 
9.10.2016 6:59:31
Prislo o otce a co jako? Tys asi prisla o mozek.
  • 
9.10.2016 0:30:42
Já jsem svému dítěti kouřit v autě striktně zakázal. Stačí mi jedna propálená sedačka!!!
8.10.2016 20:16:30
Nevim, jestli cynicke, ale je to hloupe a kratkozrake. Rozumni rodice nedelaji to, rozumni rodice nedelaji ono... Problem je, ze vsichni nejsme a nemusime byt rozumni, nekdo by treba chtel a nedokaze to. A jinak to muze byt velmi kvalitni clovek, bajecny rodic. Toto se me ted celkem dotyka, muj otec ma rakovinu plic. Ano kouril, takze se da rict, ze si za to muze sam. Ale nakonec temer vsichni si za sve nemoci muzeme sami. Kouril ano. Ale nikdy nam nekouril pod nos a neznam na svete lepsiho a hodnejsiho cloveka. Patri mu to tedy? ~a~

Ted zakon schvaluji, i kdyz o prakticke kontrolovatelnosti a postizitelnosti trochu pochybuji. Take argumentace bezpecnostin je ponekud licha. V autech bez deti se mohou kuraci cigaretami rozptylovat dal...
8.10.2016 20:09:51
Tak jestli tohle je nekdo schopen obhajovat, zacinam se v teto zemi bat zit. :-©
Hanina
  • 
8.10.2016 16:53:25
Je to možná cynické, ale přišlo o otce. No, a co jako? Když je otec nezodpovědný, bohužel trpí dítě. Rozumní rodiče nehulí.
7.10.2016 21:03:02
Klid. Proč kontrolovat? Se to nemusí cíleně kontrolovat, stačí dát pokutu, když se náhodou někdo s cigaretou zmerčí. Nebo myslíš, že se někdy cíleně kontrolují dětské autosedačky? Prostě je lidi mají, protože hrozí sankce, kdyby neměli.
Vítr z hor
7.10.2016 18:39:10
Je samozrejme kravina zacinat zakazem v aute a ne treba v tech restauracich, ze. Na druhou stranu je treba resit huleni v pritomnosti deti. Uz leta pozoruju, jak silene to detem nici zdravi. Znam jen jedno dite, jemuz huleni rodicu do veku 5 let na pohled nezpusobovalo potize, ale v tech 5 letech prislo o otce, ktery umrel na rakovinu.

Nebo to muzeme brat jako Darwinovu teorii v praxi a neregulovat nic.
 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.