| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Antibiotika

19.12.2016 10:07:21   Michala
Paní doktorko, zajímá mě, za jak dlouho po dobrání antibiotik se může objevit reakce na ně, tedy myslím alergie na antibiotika. Před asi čtyřmi lety mi 10 dní po dobrání antibiotik otekly klouby, i obličej jsem měla trochu opuchlý. Obvodní lékař říkal, že je to divné, že je to dlouhá doba, přesto mi dal nějakou injekci a otoky postupně zmizely. Nyní užívám na angínu jiný typ antibiotik, ale přesto mám obavy, zda opět nezačnu otékat po dokončení užívání.
Zdraví Michala
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.