| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Hučení/vibrace v uších

27.3.2020 10:24:59   Jirka
Dobrý den,
již asi půl roku pozoruji hučení v uších/hlavě. Na dvou ušních mi řekli, že je to tinitus, což se mi ale stále nepozdává. Měl jsem týden kapačky, rehablitace, akupunkturu, betahistin, betaserc, tebokan, nic z toho nepomohlo.
Stává se mi to, že mám třeba v uších ticho a jdu ven něco dělat a pak jdu do auta, nastartuji, popojedu např. 2 km a vypnu motor a hučí mi najednou v hlavě. Jako by vibrace z auta se přenesli na něco v uchu/hlavě a něco rozknmitalo.
Stjně tak každý večer kdy ulehnu tak začne hučení a do rána celou noc.
Jediné, co jsem vypozoroval je, že když mi ráno hučí v uších, tak jdu ráno plavat a poté příjdu do auta a je ticho, stejně tak i po cestě autem do práce po vypnutí motoru ticho a to trvá až do večera ať dělám cokoliv. Bazén to prostě nějak vypne. Večr ale po ulehnutí do postele se zase do půl hodiny rozhučí. Výše pod hlavou na spaní nepomáhá.
Nevíte, co by to mohlo prosím být? Neznám skladbu ucha, ale co střední ucho, apod? Děkuji moc za Váš názor. Jiří Vaníček
Názory k dotazu (3 názorů)
Vibrace v uchu Luboš Skoupal 27.2.2022 18:58
Vibrace v uchu Luboš Skoupal 27.2.2022 19:0
Hučení v uchu Eva Odvarkova 21.11.2023 16:7

Poslední komentované ze všech poraden


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.