| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Zánět děložní sliznice a problém s otěhotněním

29.9.2014 8:44:44   Monika
Dobrý den pane doktore, reaguji na Vaši odpověď na můj dotaz http://www.rodina.cz/dotaz88399.htm. Jsem moc ráda, že mi konečně někdo dal zajímavou informaci, za což Vám moc děkuji. Doposud se mým problémem totiž nikdo důkladněji nezabýval.
Dočetla jsem se o zánětu dělohy, že ji provází zvýšené hlenění, což je i můj případ, hlením dokonce i při menstruaci. Velmi často a už dlouho trpím na vaginální záněty, je možné, že se mi tento zánět rozšířil i do dělohy a proto ty problémy? Nebo může to být způsobeno např. prochladnutím dělohy? Moje paní doktorka stále řeší mé krvácení hormony (Nerethisteron, Utrogestan) a na žádné vyšetření mě neposlala.
Nyní, ale řeším další problém, snažím se otěhotnět. Už několik měsíců se mi stává to stejné a to že po ovulaci dojde k oplodnění a od té chvíle mně začne hodně bolet a natíkat děloha+prsa, tak čekám, že se to uhnízdí, ale k uhnízdění nakonec bohužel nedojde. Bolení trvá cca 9 dní. Posléze začnu opět špinit a pak se dostaví nebo nedostaví menstruace (následuje injekce na spuštění).
Paní doktorka mně na tento problém dala Utrogestan (prý mám zřejmě málo Progesteronu) který mi pomůže otěhotnět. Bohužel ani to nepomohlo.
Můj dotaz zní, mohl za mé problémy s otěhotněním být ten zánět děložní sliznice?
Moc děkuji za odpověď. Monika
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.