| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Vyvolávací injekce - menstruace

3.12.2013 12:06:03   magie
Dobrý den.Měla bych dotaz.Již po druhé jsem byla na vyvolávací injekci na menses a po 5 dnech se mi objevilo špinění a nic víc.Chtěla bych se zeptat zda toto špinění je jako menses, protože doktor mi dal prášky, které mám brát za 17 dní po menses. Těhotná určitě nejsem, přítele nemám. Brala jsem 11 let microgynon a po jeho vysazení má tyto problémy.Děkuji za odpověď a přeji hezký den
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.