| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Dítě nechce být samo v postýlce

27.11.2013 14:54:46   Josef
Dobrý den, měl bych dotaz k spánku naší 2 leté dcery. Naše dítko zhruba od 4 měsíců spí samo v postýlce. Poslední cca 3-4 měsíce jsme měli režim usínání takový, že večer byl rituál, koupání, mlíčko, šup do postýlky – to šla sama, dát dobrou noc a odejít. Dcera si pak cca 10-20 minut povídala a pak bez problému usnula. Občas se v noci probudila, chvíli si povídala a pak zase usnula. Když brečela, tak jsme za ní došli, pochovali a uspali.
Teď byla nemocná a v noci jsme ji museli budit na léky, ze začátku to procházelo, ale jednou se probudila a nechtěla usnout. Pak přijela babička a vše se zdálo v pořádku. Po dojezdu babičky nechce jít do postýlky. Hned se zvedne, začne hystericky brečet a vyžaduje naší přítomnost a nechce si lehnout, jako by se bála být sama. Přes den to končí tak, že pak spí v obýváku. Večer je situace podobná s tím, že v postýlce s držením za ruku po cca 15-30m usne. Ale zhruba za 3-5 hodin se vzbudí a začne to nanovo. Pokud si ji vezmeme, tak se hned uklidní, usne, ale jakmile ji dáme do postýlky, tak začne hystericky brečet. Nakonec to skončí tak, že si ji vezmeme k sobě. Zkoušeli jsme ji nechat vyřvat, ale to to také nepomohlo a už nevím co dělat, aby se to vrátilo do starých kolejí. Děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.