| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Antikoncepce v injekci

10.6.2013 11:00:54   Ren
Dobrý den,
mám problém a zároveň dotaz.
Od října roku 2012 si nechávám píchat hormonální antikoncepci Depo-Provera, měla jsem za sebou dvě dávky(vše v pořádku), před měsícem jsem šla na třetí dávku a byla mě píchnuta antikoncepce Sayana.
Od té doby mám po pohlavním styku lehké krvácení až špinění.
Tak se chci optat zda je to normální, či zda je to něco vážného a měla bych navštívit svého gynekologa?A zda je možnost přejít na antikoncepci v pilulkách hned po skončení účinnosti antikoncepci v injekci,když nemám menstruaci.Děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.