| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Jak mám vytrvat ve svém názoru?

31.1.2012 20:45:56   Martina, dcery 2,5 roku a 3 měsíce
DObrý den paní Špaňhelová,

navštěvuji Vaši poradnu a moc mi pomáhá. Prosím o jednu radu, uvedu raději rovnou příklad. Karolínka mi zdravě odmlouvá -tomu rozumím a většinou se dohodneme. prostě se jen někdy zasekne a nechce mě poslechnnout. Nevzteká se, jen prostě neposlouchá a dál si dělá svoje.
Šly jsme domů a chtěla ještě na pískoviště. řekla jsem na chvíli a po 10ti minutách povídám - ještě na klouzačku a prosím půjdeme. Nechtěla, že ještě něco dodělá, ještě na koníka atd. Zkusila jsem, co často zabírá : řeknu ti pohádku jak pejsek s kočičkou šli z hřiště..., ale nic hrála si dál. Říkám,že napočítám do 5ti a nepůjde-li nebudou dnes po jídle bonbony. Řekla : budou zítra a hrála si dál. Řekla jsem, já jdu, čekám na tebe u lavičky a šla jsem. Nic, válela se v písku, byla v klidu. Vrátila jsem se, řekla, že znovu počítám do pěti a nepůjde-li odnesu ji. Neslyšela, vzala jsem ji, křičela, nechttěla jít, musela jsem ji nést, protože když jsem ji postavila, válela se po zemi. Ale už byla zase v klidu, jít sama však dál nechtěla. Co dělat ? Mám čekat třeba půl hodiny, než se zvedne ze země ? Mladší dcera v kočárku už plakala, potřebovala jsem rychle domů. Mockrát děkuji. Martina
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.