| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Hormonální antikoncepce a obezita

23.5.2011 11:22:38   marketa
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné v důsledku hormonální antikoncepce (Chloe) výrazně přibrat na váze? Je mi 26 let, antikoncepci beru rok a půl a za tu dobu jsem přibrala 15 kg. Přitom se stravuji furt stejně, dokonce bych řekla, že jím střídměji než dříve a také hodně sportuji. Přitom váha dolů nejde, naopak stoupá. Slyšela jsem, že by to mohlo být právě v důsledku horm. antikoncepce. Časově by to odpovídalo, protože před užíváním h.a. jsem žádné problémy neměla. Přibrala jsem jsem hlavně v oblasti břicha. Předem děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.