| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Rozvod dohodou rodičů a dvouleté dítě

5.5.2010 21:08:51   Petite
Dobrý den paní doktorko.

Máme s manželem dvouletou dceru. Doteď jsme žili spolu, nyní se budeme rozvádět. Já mám jiného partnera, kterého dcera zná téměř od narození, má ho ráda a mají spolu hezký vztah. Svého tatínka zbožňuje. Jsme teď už měsíc s dcerou pryč z domu z jiných důvodů. Budeme tu ještě další asi 4 týdny. Poté se budeme stěhovat k mému novému partnerovi. S manželem jsme se dohodli, že dcera zůstane se mnou a manžel ji bude vídat denně, poté co přijde z práce. Budeme od sebe bydlet cca 10min chůze. Jde to udělat jedině tak, že manželovi dceru budu odpoledne vodit a on ji zase večer přivede. O víkendech se budeme pravděpodobně střídat, semtam budou možné i společné víkendy.

Myslíte, že to pro ni nebude stresující, když bude od rána celý den se mnou, odpoledne s tátou a večer bude opět usínat jinde? Přítelův domov zná, chodívá tam, takže to pro ni nebude neznámé prostředí.

Chtěla bych, aby dcera věděla, že má oba rodiče a aby měla oba stejně ráda a měla v nich oporu.

Mám strach jak to ponese…

Děkuji za radu
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.