| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Těhotenství a zánět moč.měchýře

17.4.2010 14:12:21   Janett
Dobrý den.Tento měsíc jsem chtěla doužívat antikoncepci a pokusit se o miminko.Bohužel jsem dostala zánět močového měsíce a užívám Nitrofurantoin.Až doužívám antibiotika,zrovna mi začne menstruace.Nebylo by lepší užívat ještě měsíc antikoncepci,nebudou v těle ještě nějaké látky,které by mohly ublížit miminku?Mockrát děkuji za odpověd. S pozdravem Janett
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.