| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Nechce si sama hrát

16.2.2010 11:33:30   Jana, Klárka 32 měsíců
Dobrý den, mám dceru Klárku, v květnu ji budou 3 roky. Má velmi ráda společnost, je velmi upovídaná, nebojí se a nestydí. Každého hned osloví, s ničím si moc neláme hlavu. Jako menší byla takové pozorovací klidné dítě-avšak ne spavé. Co mi dělá starosti je to, že hned od rána se chce dívat na TV na pohádky. Nehce si za žádnou cenu hrát a když už tak u toho musím být já nebo manžel. Velice zřídka spíš vůbec, si hraje sama. Je pořád se mnou v kuchyni a ikdyž ji dám nějakou hračku do kuchyně, stejně si s ní nehraje. Raději skáče z gauče, dělé psí kusy anebo se dívá na pohádku. U toho jediného je hodná a já si můžu podělat co potřebuji. Takže se dívá podle mě víc (cca dopoledne 1,5h -pokud jsme doma a já mám práci, jinak s ní chodím hodně ven a odpoledne to samé)
Navíc je teď v období vzdor a to si taky náramě užíváme. Má moc ráda kokinka a to teda velice špatně skousává, když nemůže dostat (třeba je těsně před obědem atd.) nebo ji dokáže rozhodit úplná maličkost a je z toho šílená řvoucí scéna, zaliká se atd. Když jsme doma, je to lepší, dáme ji do pokojíčku a klidným hlasem ji řekneme, až se uklidní,ať přijde...teď mi jednou ujely nervy a dostala, ale nikam to nevedlo. děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.