| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Špinění mimo menstruaci

24.6.2009 20:00:15   Dáša
Dobrý den,jsem 4 měsíce po porodu, asi před 2měsícem jsem začal užívat antikoncepci jeanine.Menstruace trvá asi 3 dny a je hodně slabá a téměř celou dobu mezi menstruací špiním.Může to být způsobeno antikoncepcí?Před lety jsem užívala Diane 35 a tyto potíže jsem nikdy neměla. A ještě bych se chtěla zeptat-asi tak před 2 měsící mi začaly hodně padat vlasy,jestli to může být ještě vlivem porodu nebo spíše nečím jiným.
Děkuji za odpověď.
Názory k dotazu (1 názorů)
Padani vlasu po porodu terka 1.7.2010 21:52

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.