| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Problém ve vztahu

26.4.2005 23:34:04   Milan
Dobrý den,
chtěl bych poradit, jak dál pokračovat a co změnit v manželství.V poslední době,,už to bude skoro 3. rok, naše manželství funguje tak, Źe přežívá, vázne komunikace, ta však nikdy nebyla nějaká super, a když se o něčem bavíme nebo řešíme vzdy se dost ošklivě pohádáme. Já díky své "blbé" povaze se skoro vždy na nějakou dobu odmlčím a vůbec se nebavím, trucuju. Vím, že je to k ničemu, ale nějak si nemůžu pomoct.Máme dvě děti, kluk 8 let a dcera z manželčina 1. manželství 18 let. Manželka je o 5 let starší, na počátku našeho vztahu jsem víceménˇ´e sázel na její zkušenosti, ale postupem času zjišťuji, že ona očekává něco jiného. Je pravdou, že bych měl využívat toho, co má za sebou, ale vždy se ve mně ozve jakási ješitnost a je vše někde jinde.I zde je chyba v komunikaci, mě totiž nikdy nějak moc nezajímala minulost, bál jsem se nebo co, nevím.Manželka je velmi atraktivní, já jsem vždy tak trochu žárlil. Jak se to říká, mít kr¨´asnou ženu, za kterou každy otočí, je někdy pro chllapa dost náročné, vím že je to nesmysl, ale chovám se samozřejmě jinak.
V poslední době jsme se dostali uˇž opravdu tak daleko, že nejsme schopni se o čemkoliv pobavit v klidu, bez toho aniž bychom se nepohádali. Jsem docela dost časově vytížen v práci a navíc ještě , po dohodě s manželkou, se vzděla´vám při zaměstnáni. Manželka pracuje ve fabrice manuálně, má toho docela dost, já si toho samozřejmě vážím, ale je mi neustále předhazováno , že bych mohl vyděla´vat víc, aby do práce nemusela, chce mít své vlastní auto. Já však nechci dohánět něco, co by mohla mít s někym starším bohatším, úspěšnějším, i když já jsem přesvědčen, že mám dosela slušně našlápnuto, ale chce čas.
Už jsem dokonce objednall hotel na víkend, ale nakonec jsem to zrušil, v tom týdnu js¨me se opět poádali, a abych pravdu řekl, mám obavy z toho, že by to byl docela trapas, že bych nedokázal pobavit mou milovanou osobu. Ani jeden z nás nemáme nějakou svou zálibu, vše jsme opustili a i přátel ubylo, protože zpočátku náš vztah byl nádherný a my s euzavřeli sami pro sebe. Když má jít náhodou manželka někam, dělám kolem toho velké divadlo. Nedávno byla na víkend pro ženy, a já ji neustále podezíral, cítím to z mé strany jako obavu, že v období krize se může stát cokoliv.
V poslední době se snažím změnit a nedělat to, co vadí, ale manželka nějak nechce zapomenout na některé veci z minulosti(jed o maličkosti v domácnosti), a to mě od¨razuje.
Pědem děkuji za jakýkoliv námět

Názory k dotazu (6 názorů)
Re: rpoblém ve vztahu radka 14.9.2005 11:1
Re: Co je to rodina, Renata,dvě malé děti 13.3.2006 14:19
*Re: Co je to rodina, hoppy 2.10.2007 14:27
**Re: Co je to rodina, hoppy 2.10.2007 14:33
*Re: Co je to rodina, j 5.5.2008 17:9
Re: rpoblém ve vztahu Eva Poulová 10.4.2006 11:3

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.