| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Psychologie dospělých

Nevíte-li si rady sami se sebou, neklapou vám vztahy, zkrátka se vám nedaří a chcete s tím něco dělat,napište. Poradí vám Mgr. Tania Krulová, klinická psycholožka a psychoterapeutka, t.č. na mateřské dovolené.
Nezodpovězené dotazy
86998

Ztráta touhy v manželství po velkém zklamání, co s tím? 
( 31.8.2012 0:12:12 Kadlubabka )

 Dobrý den, mám problém ve vztahu s manželem, od narození našeho synka jsme spolu měli sex asi 2x. Synovi je nyní 6 let. Před narozením chlapečka jsme měli moc hezký intimní život, i během těhotenství... Po narození chlapečka kromě běžné únavy, strachu z otěhotnění a málo prostoru pro intimitu, udělal manžel několik pro mě dost závažných věcí, že jsem k němu ztratila pocit důvěry, blízkosti a touhy po něm. Nejednalo se však o nevěru, byly to situace, kdy mě a svou rodinu neuměl ochránit, jednou dokonce i synka ohrozil... bylo mu rok a půl a on ho vystrčil z balkonu ve 3.patře, protože maličký vyhazoval kolíčky z balkonu a nechtěl tátu poslechnout, že se to nedělá... Manžel ho chtěl vystrašit a ukázat mu, jak je to pro ten kolíček nepříjemné... náš maličký se v té době často napínal jako prkno a zvedal ručičky když se mu něco nelíbilo, kdyby to byl udělal v té chvíli, manžel neměl šanci ho udržet... byla to hrůza, něco se tehdy ve mě zlomilo, stalo se to na dovolené v cizině, být to tady v Čechách, utíkala jsem okamžitě pro papíry k rozvodu... Takhle závažnou věc už nikdy potom neudělal, ale je tu spousta dalších věcí, které sice považuji za prkotiny, přesto se to v tom pytli zklamání kupí a kupí a já si nevím rady... manžel se chce mazlit, milovat a já už v sobě nenalézám touhu ani chuť, mám pocit, že bych popřela sama sebe... přitom mi blízkost druhého člověka chybí... Co dál?

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

86986

obavy z budoucnosti 
( 28.8.2012 21:53:14 leni )

 Dobrý den paní doktorko, obracím se na Vás, protože mám poslední dobou pocit, že nic nezvládám. Je mi 27 let,dlouhodobě se léčím u psychiatra pro úzkostné poruchy, beru asentru a Apo-parox, ale mám pocit, že mi nepřináší žádnou úlevu. Neustále trpím komplexy méněcenosti, připadám si odporná, nemilovaná a opuštěná. Mám dobrou práci, ale jsem neustále unavená. Problémy mám také v osobním životě. Přítele jsem si našla poměrně pozdě, asi před půl rokem, ale po půl roce vztahu-nevztahu jsme to vzdali, tvrdil, že do mne není zamilovaný (už od začátku), tato skutečnost mi taky nepřidala. Mám pocit, že mne nic pěkného v životě nečeká, připadám si, že nemám žádný svůj vlastní život, navíc mám ještě finanční problémy, díky dřívějším půjčkám. Nevím, co dál dělat. Děkuji za odpověd

Napište váš názor, vaše zkušenosti.

Nezodpovězené dotazy

(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.