| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Re: Zařazení do společnosti

23.3.2005 19:22:58   Mgr. Tania Krulová
Milá Sonjo,
děkuji za mail. Dovedu se představit, že se kvůli své dceři trápíte. Nevíte, zda je šťastná, přála byste si,aby žila "normální"
život mezi vrstevníky.Otázkou je, jak se cítí ona a pořebuje-li a pokud ano tak jakou, pomoc. To, že je trochu jiná, může znamenat, že i její cesta k "normálnímu" dospělému životu a parterství bude trochu jiná, možná složitější. Jaká nevíme. Možná stojí za to, si s ní popovídat, pokud to jde. Zjistit, co pro ní můžete jako matka udělat vy. Moc toho asi vzhledem k jejímu věku nebude, ale třeba přece jen něco, co vám pomůže být vůči ní aktivní a méně se trápit.
Nabídněte jí možnost sama se sebou něco dělat. A v tom by měl figurovat nezávislý odborník-psychoterapeut. Ona však musí být ten, kdo o to stojí. Od vás může dcera dostat to, že jí máte ráda takovou, jaká je. To pro matky nebývá těžké, i když sami nesou trápení svých dětí dvojnásobně hůř... Zdravím a držím palce, Tania
Názory k dotazu (3 názorů)
Preco? Ante 3.5.2005 6:10
Re: Zařazení do společnosti Lilka 20.9.2005 0:17
Re: Zařazení do společnosti Fialka 1 dcera 28.7.2009 12:45

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.